Tisztelt Szülők! Tisztelt Támogatóink!

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy egy nagylelkű felajánlás nyomán sikeres gyűjtési akció zajlott az iskolai környezet biztonságosabbá tételének céljából. A felajánlás levegőtisztító berendezés beszerzésére tett javaslatot, egy darab nagy teljesítményű, plazmatechnológiás készülék megvásárlásával. A szülői munkaközösség tagjai ennek nyomán hirdettek támogatási akciót egy másik ilyen berendezés beszerzésére, mivel éttermünk "lefedésére" két darab szükséges. A berendezések áramellátásának kialakítását is a kezdeményező felajánló végeztette el. A gyűjtés eredményeképpen 2 000 000 Forint gyűlt össze az iskolánkat támogató alapítvány számláján. Így 2020. szeptember 18.-a óta iskolánk éttermében két darab professzionális levegőfertőtlenítő berendezés üzemel (Novaerus Protect 800, 870 000Ft/db). A szülői munkaközösség elnökével történt egyeztetés alapján a fennmaradó 1 100 000Ft terhére a tornatermi öltözők vírusbiztonságának növelésére további 5 db (más technológiával működő) légfertőtlenítő készülék került megrendelésre (510 950Ft), amelyek szállítása folyamatban van. Az esetlegesen kisebb vagy nagyobb körben elrendelésre kerülő digitális munkarend esetére webkamerákra és mikrofonokra van szükségünk, ezek beszerzését, az SZMK elnökkel történt egyeztetés szerint, a fennmaradó forrásból tervezzük.

A gyors és nagylelkű felajánlásaikat (102 utalás) iskolánk közössége nevében megköszönöm! Remélem, hogy Önökkel együttműködve sikeresen átvészeljük ezt a nehéz időszakot!

Mesterházy Ferenc
alapítványi elnök