Tisztelt Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

 

A Társasági Adó sporttámogatási rendszere lehetőséget biztosít arra, hogy a nyereséges, TAO fizetésére kötelezett vállalkozások támogassanak egyes sportágakat, köztük a kosárlabdát is. A BEAC részére felajánlott támogatásból, a BEAC és az ELTE együttműködésének köszönhetően sor kerülhet az ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola tornatermének, öltözőinek felújítására, sporteszközökkel való felszerelésére. A BEAC a kosárlabda-szövetség által jóváhagyott, sportfejlesztési programmal rendelkezik. Iskolánk tornatermére ebből 60 millió forint jut, amennyiben 2016. december 31-ig sikerül ezt az összeget iskolánk sportfejlesztésére összegyűjtenünk.

Kérjük, hogy amennyiben az Önök vagy ismerősük munkahelye, vállalkozása a TAO megfizetésére kötelezett, támogassák iskolánkat!

A támogatás ügyében Horváth Enikőt, a BEAC sporttámogatási vezetőjét kell keresni.
Elérhetőségei:
email: horvath-eniko@beac.elte.hu
mobil: +36-30-453-9232

Letölthető dokumentumok:
NAV tájékotatója a TAO-ról
TAO együttműködési megállapodás

Minden segítséget és támogatást előre is nagyon köszönünk!

 

Mesterházy Ferenc
igazgató

 

TAO szórólap honlapra 1

TAO szórólap honlapra 2

TAO szórólap honlapra 3

TAO szórólap honlapra 4