Tisztelt Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Alább találják az ELTE felhívását a Társasági Adó (TAO) MKOSZ számára történő felajánlásáról, amelyből az Egyetem sportklubja a BEAC részesül. A BEAC közreműködésével nagyszabású sportlétesítmény felújítási program indul, amelynek kedvezményezettjei között az egyetem gyakorlóintézményei is szerepelnek.

Kérem, amennyiben Önök, vállalkozásuk, ismerőseik vállalkozása TAO fizetésre kötelezettek, úgy kérem, kedvezményezettként a MKOSZ-t (Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége) jelöljék meg.

Egyben kérem, hogy felajánlásukról engem értesíteni szíveskedjenek (gyakisk@gyertyanffy.elte.hu), ez teszi lehetővé annak a nyilvántartásnak az elkészítését, amelynek segítségével az intézményünkre eső összeg elkülöníthető.

Megfelelő nagyságú felajánlás lehetővé teszi tornatermünk és az öltözők teljes felújítását.

Felajánlásaikat előre is tisztelettel megköszönöm.

Mesterházy Ferenc

A támogatások technikai lebonyolításával kapcsolatban
- a BEAC részéről Horváth Enikő (horvath.eniko@beac.elte,hu, +36-30-453-9232), illetve
- a kancellária részéről dr. Árvay Gábor (arvay.gabor@kancellaria.elte.hu)
tud bővebb tájékoztatást, segítséget adni.

tao1

tao2