Kedves Szülők!

A jelenlegi járványügyi helyzet bizonytalanságára hivatkozva az iskolavezetés úgy döntött, hogy az iskolai nyári táborokat az idén nem szervezzük meg. Ennek a döntésnek megfelelően jelzem, hogy a Szántódra június 29-től július 3-ig tervezett balatoni táborunk is elmarad.
Természetesen igyekszünk mindent megtenni, hogy a jövő nyáron, ha a körülmények is engedik, az elmaradt táborozást pótoljuk!

Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánok. Vigyázzanak Magukra és szeretteikre!

Táboroztató Kollégáim nevében is üdvözletét küldi: Isépy Mária

Kedves Szülők!

Nyári tábort hirdetünk 2-5. osztályos tanulóink részére.

Helyszín: Szántód
Favorit Ifjúsági Szálló /Szántódi u. 32./

Időpont: 2020. június 29 – július 3. /hétfő-péntek, 5 nap, 4 éjszaka/

Várható költség: 40.000 Ft /szállás, napi 3x étkezéssel, útiköltség, strand és más egyéb programok költségei/. A táborozási díj befizetésénél lesz lehetőség részletfizetésre.

Jelentkezés: A tábor befogadó képessége 60 fő. A jelentkezéseket érkezési sorrendben fogadjuk el. 5. osztályosok Vargáné Rácz Katalinnál, az alsósok Isépy Máriánál jelentkezhetnek.