Budapest Bár Zenekar dedikált könyve

A Budapest Bár zenekart Farkas Róbert alapította eredetileg a kávéházi cigányzene korszerűsítése érdekében.
Az eredetileg egyetlen lemezre összeállt csapat együtt maradt és azóta is töretlen sikerrel lépnek fel színházakban, fesztiválokon, koncertpódiumokon. Örökzöld táncdalokat, filmslágereket, kuplékat adnak elő újszerűen, kiváló ízléssel.
Tagok
• Farkas Róbert (zenekarvezető, hegedű, gitár)
• Farkas Mihály (cimbalom)
• Ökrös Károly (harmonika, zongora)
• Farkas Richárd (bőgő)
• Kisvári Ferenc (dob)
Énekesek
• Behumi Dóra
• Németh Juci
• Rutkai Bori
• Szalóki Ági
• Ferenczi György
• Frenk
• Keleti András
• Kiss Tibor
• Kollár-Klemencz László
• Lovasi András
• Mező Misi
• Szűcs Krisztián

Charlie dedikált könyv, CD melléklettel

Horváth Károly, ismertebb nevén Charlie, magyar énekes, könnyűzenész, a rock, jazz, blues, funky jellegzetes rekedt hangú előadóművésze. Eredetileg balett táncosnak készült, később még színészként is feltűnt, és színházban is szerepelt. Székesfehérvári gimnazista évei során alapította első rock együttesét ,az Olympia és a Generál együttesnek, valamint a Tátrai Band oszlopos tagja volt. Szólóénekesként hatalmas sikereket aratott, számos slágert énekelt (legismertebb dalai: az emblematikus Jég dupla whiskey-vel, Az légy, aki vagy, Nézz az ég felé). Albumai, dalai és koncertjei rendre számos díjat gyűjtöttek be, de állami kitüntetéseket is hoztak a zenésznek, aki közben nagy koncertkörutakat tartott. Ő képviselte Magyarországot az 1998-as Eurovíziós Dalversenyen A holnap már nem lesz szomorú című dalával.

 

Völgyesi Zoltán 8.a

14 éves lettem én,
Az ELTE Gyakorló peremé
állok
s várok.

Nagyon nehéz lesz nekem
Előre nézve lemennem,
tovább,
tovább.

14 évem elloholt,
s még ilyen érzés sose volt,
az ám,
Zatyám.

Lehettem volna egész jó,
sikeresebb tanuló,
szegény,
legény.

De nem lettem, mert fejemben
nem jött elő a kényszerem
arra az
okulásra.

A felvételin megfelelt,
Gimnáziumba elmehet,
Ugyan
hogyan?

Tünde néni, Rita néni
ők ketten segítettek ki.
Vélemény
és tény.

Nem sok időnk van még hátra,
Máris rohanunk a nyárba
egészen
készen.

Ne haraggal váljunk el,
Boldogan, vidáman nyeljen el
majd minket
az élet!
Balogh Emma 8.a

Tizennégy éves lettem már,
hidegzuhany e feladvány
nekem,
nekem.

Próbálja írni verseket?
minden szavától rettegek,
nagyon,
nagyon.

Mégiscsak tollat ragadok,
kínok közt verset faragok,
nehéz,
nehéz.

Kibámulok az ablakon,
izzad a tenyerem nagyon,
Gondol-
kodom.

Bámulhatok én messzire,
nem jut eszembe semmi se,
sehogy,
sehogy.

Verejtékezik homlokom,
nem fog ez menni, gondolom,
soha,
soha.

Most már még jobban szenvedek,
segítséget nem kérhetek,
sehol,
sehol.

Három versszak még hátra van,
idegrendszerem már kivan,
kibo-
rulok.

Anyám nyugtatgat: ne izgulj!
Mostantól inkább mást tanulj
e vers
helyett.

Meglepetés e költemény,
talán még költő leszek én,
csodás,
csodás.

Cardinael Jan Maerten 8.a

Tizenhárom évemmel sem lettem én,
több az eddiginél
végre,
végre

lehetnék, mellyel elvégezném
e nyolc évi szenvedést,
én tudom,
tudom

Tizenhárom lehetőség elfutott,
és még ki tudja hány megbukott
újra
meg újra

Lehette volna jó tanuló,
nem ily iskolapad foglaló
szegény
legény.

De nem lettem, mert e kis országban
nem találtam a helyem
elejét
s végét.

A gondolatom mélyen ért,
a kilátástalan helyzetért
a testem
lelkem

vélekedése óvta ellenem
felidézi emlékem
baját,
s zaját.

„A valóság elől nincs
menekvéssel elérhető kincs”
támad
s fárad.

Ha örül e kétes élet,
hogy e fiatal versíró nem kitűnő tanuló,
tényleg elég.

Én egész életemben fogok,
nem alacsony fokon
eről-
ködni.

Kiss Zsófia 8.a

Tizenéves vagyok még,
Rímelni sosem tudtam én!
bizony!
bizony!

Nem is gondoltam, ily nehéz
Megpróbálta, de nincs remény.
Én is-
tenem.

Idáig nem is olyan rossz…
Egy egyes nem oszt, szoroz:
remény-
kedek.

Kábé húsz perce szenvedek,
S fogalmam sincs, hogy mit tegyek.
mi lesz
velem?

Egyszer majd kész lesz, gondolom,
Ingerülten gondolkodom,
hány ó-
ra van?

Szótagokat számolgatok,
S képleteket magolgatok:
a fi-
zika…

Számomra ez hidegzuhany,
Igen bután érzem magam.
buta
liba.

Remélem végzek nemsoká’
ideje lefeküdni már
este
tíz lesz.

Még két versszak, s vége lesz,
Elfogyott az ihletem.
elég,
elég.

Megírtam és vége van,
Elfelejtem egyhamar
el én
el én!

Szabadi Anna: Nincs is szülinapom 7.b

Szülinapom ne ma ünneplem,
versírással minek is stresszelem
magam,
magam.

A tollam felveszem,
ne hidd, hogy élvezem,
de írom,
még bírom!

Csak pár perce írom,
de száz évnek hat a kínom,
unom,
mily borzalom!

Még úgyse vagyok senki,
minek ezen filozofálni?
Nem kell még dolgozni
menni.

De miről is zagyválok?
Gyorsan témát váltok.
Miről is beszéljek
felétek?

Na, most jól figyeljetek!
Álmaimat tárom elétek!
halljátok,
lássátok!

Ha egyszer felnövök,
azonnal költözök
lakatlan szigetre,
erdő közepébe!

S a saját erdőmben,
a természet lágy ölében
élem
életem.

Balázs Vince Sámuel: Az éhségről

Fárasztó eme történet:
Elhagytam vilmoskörtémet.
Korgott
Gyomrom.

Letörten, üres hasammal,
lábamon lila foltokkal
állok,
s várok.

Hogy mire, azt én nem tudom.
Megállított korgó gyomrom.
Ezen
Helyen,

Hol az éhesek tömegét,
Aprócska léptek zörejét
Halljuk,
s faljuk.

Mert úgy szólunk mi hangosan,
hát a gyomrunk még durvábban
korog,
morog,

Hogy az, mely kézzel fogható,
Vagy netán füllel hallható
azt úgy
faljuk,

Mint a rendesebb dolgokat,
A finom sült falatokat.
Hogy hol
vagyok?

Éhezők végtelen során,
Hol az ebéd sosincs korán,
Ez a
menza.

Hogy miért van embernek gyomra,
mely az örök átkok hona,
Én nem
értem.

Varga Lili 7.b

Tizennégy éves leszek én,
Meglepetés e költemény.
Csilli
villi:

Ajándék, melyet kibontok,
Majd én, a holnapi napon
Mikor
kapom.

Tizennégy évem elszelelt,
S még szobámban rend sose lett,
Ez ám
Hazám!

Lehettem volna tanuló,
Nem az otthon lustálkodó.
Ó, jaj
Nekem!

De nem lettem, mert egyetlen
iskolába mehettem.
Lusta
leány.

Anyukám mérgesen futva,
Hangos léptekkel közeleg:
S mondja:
Tanulj!

Szövetkezel te ellenem?
Telefonodat elveszem.
Kérem
szépen.

Tanulás a kötelesség,
Ha te jó munkát szeretnél.
Figyelj,
Tanulj!

Lehet költeni verseket,
Lefoglalni embereket.
Így is,
úgy is.

Lehet, hogy te benned költő
Bújt el régen, nagyon mélyen.
Keresd,
eszed!

Vörös Luca: 14 éves leszek én 7.a

14 éves leszek én
Csak oll-t nézek és
blogot
vlogot.

Olvastam pár szép mesét
Csontvárat és képregényt
Gyűrük
urát.

Néztem kütyüt eleget,
Tetkót, gépet és éedet
Minek,
minek.

Nem mondom, hogy nélküled
Jobb lenne az életem csak
Kikapcs
Bekapcs

Jóban vagyunk te meg én
Szörfözünk a net tengerén
Az ám
Hazám.

Készült prezi ezeregy
Infó, töri, etikett
Csili
Vili.

Beszélgetek vele, veletek
Megtudom a híreket
Mindig
Connect.

A wifi legyen veletek,
Emberek őrizzétek meg:
Esze-
teket!

Iskolapszichológus

Szőke Piroska vagyok, 2019 szeptembere óta dolgozom az ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskolában. Korábban két évet dolgoztam szintén iskolapszichológusként, sajátos nevelési igényű gyermekekkel. A munkám során a gyermekek egészséges lelki fejlődését, tanulását segítem. Pszichológus diplomámat a Károli Gáspár Református egyetemen szereztem, emellett relaxációs gyakorlatvezető és családterapeuta jelölt vagyok.

Hiszem, hogy a fejlődés egyrészt kitartó munka eredménye, másrészt pedig ajándék, az egymásba vetett bizalomnak köszönhető.
Forduljanak hozzám bizalommal!

Szőke Piroska iskolapszichológus

Szülőknek

Felsős diákoknak: négyalkalmas konzultáció

 

Tisztelt Szülők!

A Hegyvidéki Önkormányzat továbbra is biztosít kedvezményes parkolási lehetőséget az iskolák körzetében. Az igénylési folyamatban történő változásokról az alábbi linken tájékozódhatnak:

VÁRAKOZÁSI HOZZÁJÁRULÁS

Házirend

2020/2021. tanév

 
Munkaközösség-vezető: Munkaközösség:
Gyimes Bernadett Módszertan
Halász Judit Digitális
Isépy Mária Közösség, művelődés, sport
Kovács Magdolna Mérés
Láng Annamária Zöld jövő
Molnárné Mádi Beáta Művészeti
Réz-Petró Andrea Személyiségfejlesztés
Szántó Szilárd  Értékelés 
Vargáné Rácz Katalin Közösség, művelődés, sport
Zombor Sára  Szervezeti kultúra 

2020/2021. tanév

 

1.a

   
angol irányultságú osztály    
Osztályfőnök: Lovas Julianna magyar nyelv és irodalom, matematika, technika és életvitel 
Napközis tanító: Kovácsné Dancs Ilona rajz és vizuálin kultúra, etika 
Az osztályban tanítók: Farkas László  testnevelés és sport 
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Kovács Magdolna angol nyelv
  Manninger Katica ének-zene
  Nyergesné Majer Zsófia testnevelés és sport
  Vastagh Zsófia  angol nyelv 

1.b

   
angol irányultságú osztály    
Osztályfőnök: Bódy Zsuzsanna matematika, magyar nyelv és irodalom, rajz és vizuális kultúra, technika és életvitel, etika 
Naközis tanító: Bíró Viktória   
Az osztályban tanítók:  Bíró Fanni  angol nyelv 
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Kovács Magdolna angol nyelv
  Manninger Katica ének-zene
  Nyergesné Majer Zsófia  testnevelés és sport 

1.c

   
művészeti irányultságú osztály    
Osztályfőnök: Grajzel-Vári Boglárka matematika, magyar nyelv és irodalom, ének-zene, technika és életvitel 
Napközis tanító: Manninger Katica  ének-zene, etika
Az osztályban tanítók:  Bokodi-Oláh Eleonóra tánc és dráma
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Szántó Szilárd testnevelés és sport
  Varga Gábor  rajz és vizuális kultúra 

2.a

   
angol irányultságú osztály
Osztályfőnök: Jéney Ildikó matematika, magyar nyelv és irodalom, rajz és vizuális kultúra, környezetismeret, etika 
Napközis tanító: Biroscsuk Judit  ének-zene, technika és életvitel 
Az osztályban tanítók: Bíró Fanni  angol nyelv 
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Kovács Magdolna  angol nyelv 
  Wappler Katalin  testnevelés és sport 

2.b

   
művészeti irányultságú osztály  
Osztályfőnök: Zombor Sára Maja

magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret,    technika és életvitel, rajz és vizuális kultúra

Napközis tanító:  Láng Annamária technika és életvitel, etika
Az osztályban tanítók: Bokodi-Oláh Eleonóra tánc és dráma
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Szántó Szilárd testnevelés és sport
  Telfel Grácia ének-zene
  Varga Gábor  rajz és vizuális kultúra 

2.c 

   
művészeti irányultságú osztály   
Osztályfőnök:  Szénási Anna 

magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret,  rajz és vizuális kultúra

Napközis tanító:  Soós Ágnes technika és életvitel, etika
Az osztályban tanítók: Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Jéney Ildikó  rajz és vizuális kultúra 
  Mihalovics Csilla  ének-zene 
  Szabó Ágnes tánc és dráma
  Wappler Katalin testnevelés és sport

3.a

   
angol irányultságú osztály
Osztályfőnök: Juhász Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom, matematika, etika 
Napközis tanító: Isépy Mária hit- és erkölcstan 
Az osztályban tanítók: Bíró Fanni  angol nyelv 
  Józsa Ildikó  környezetismeret, technika és életvitel, rajz és vizuálisnevelés 
  Kovács Magdolna  angol nyelv 
  Nyergesné Majer Zsófia testnevelés és sport
  Telfel Grácia ének-zene

3.b

   
művészeti irányultságú osztály
Osztályfőnök: Venyercán Judit  matematika, magyar nyelv és irodalom, környezetismeret, etika
Napközis tanító: Telfel Grácia  ének-zene 
Az osztályban tanítók: Bíró Fanni  angol nyelv 
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Kovács Magdolna  angol nyelv 
  Nyergesné Majer Zsófia testnevelés és sport
  Szabó Ágnes tánc és dráma
  Szabó Éva technika és életvitel
  Varga Gábor rajz és vizuális kultúra

3.c

   
művészeti irányultságú osztály
Osztályfőnök: Gyimes Bernadett magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret
Napközis tanító: Szabó Éva  technika és életvitel, etika 
Az osztályban tanítók: Bíró Fanni  angol nyelv 
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Kovács Magdolna  angol nyelv 
  Mihalovics Csilla  ének-zene 
  Nyergesné Majer Zsófia  testnevelés és sport
  Szabó Ágnes tánc és dráma
  Varga Gábor  rajz és vizuális kultúra 

4.a

   
angol irányultságú osztály
Osztályfőnök: Tarján Eszter  magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, technika és életvitel, etika
Napközis tanító: Déri Judit  rajz és vizuális kultúra 
Az osztályban tanítók:  Farkas László  testnevelés és sport 
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Kovács Magdolna  angol nyelv 
  Molnárné Mádi Beáta ének-zene
  Vargáné Rácz Katalin  angol nyelv 

4.b

   
angol irányultságú osztály
Osztályfőnök, napközi: Sztankovics Zsuzsanna

magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, rajz és vizuális kultúra, technika és életvitel, etika 

Osztálytanító, napközi: Dr. Sipuláné Kapusi Margit  
Az osztályban tanítók: Isépy Mária hit-és erkölcstan
  Molnárné Mádi Beáta  ének-zene 
  Szántó Szilárd testnevelés és sport
  Tarczaliné Kelemen Judit  angol nyelv 
  Vastagh Zsófia  angol nyelv 

4.c 

   
művészeti irányultságú osztály
Osztályfőnök: Párkányi Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, technika és életvitel, etika
Napközis tanító: Bokodi-Oláh Eleonóra tánc és dráma 
Az osztályban tanítók:  Bíró Fanni  angol nyelv 
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Molnárné Mádi Beáta ének-zene
  Nyergesné Majer Zsófia testnevelés és sport
  Varga Gábor rajz és vizuális kultúra
  Vastagh Zsófia  angol nyelv 
  Zsarnai Éva német nyelv

5.a

angol irányultságú osztály
Osztályfőnök: Földi Anna természetismeret, etika 
Osztályfőnök-helyettes: Gurdon Józsefné  matematika 
Az osztályban tanítók: Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Márkus Krisztina rajz és vizuális kultúra
  Molnárné Mádi Beáta ének-zene
  Nagy Attila testnevelés és sport
  Széles Katalin angol nyelv 
  Róth Sándorné informatika 
  Vastagh Zsófia  angol nyelv 
  Vész László magyar nyelv és irodalom, történelem
  Wappler Katalin testnevelés és sport
  Zsarnai Éva etika
  Zsarnai Gábor technika és életvitel

5.b

   
angol irányultságú osztály
Osztályfőnök: Wappler Katalin testnevelés és sport, etika
Osztályfőnök helyettes: Vas Vivien  matematika 
Az osztályban tanítók:  Fejesné Bacsa Dóra  magyar nyelv és irodalom
  Földi Anna természetismeret
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Kovács Magdolna  angol nyelv 
  Márkus Krisztina rajz és vizuális kultúra
  Mihalovics Csilla ének-zene
  Nagy Attila testnevelés és sport
  Róth Sándorné informatika 
  Széles Katalin angol nyelv
  Vész László történelem
  Zsarnai Éva etika
  Zsarnai Gábor technika és életvitel

5.c

   
művészeti irányultságú osztály
Osztályfőnök: Tarczaliné Kelemen Judit magyar nyelv és irodalom, angol nyelv 
Osztályfőnök helyettes: Farkas László   
Az osztályban tanítók:  Földi Anna   természetismeret 
  Halász Judit történelem
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Molnárné Mádi Beáta ének-zene
  Nagy Attila testnevelés és sport
  Róth Sándorné informatika 
  Széles Katalin angol nyelv
  Varga Gábor rajz és vizuális kultúra
  Vas Vivien matematika
  Wappler Katalin testnevelés és sport
  Zsarnai Éva  német nyelv, etika 
  Zsarnai Gábor technika és életvitel

6.a

   
művészeti irányultságú osztály
Osztályfőnök: Molnárné Mádi Beáta ének-zene, etika
Osztályfőnök helyettes: Márkus Krisztina matematika 
Az osztályban tanítók:  Fejesné Bacsa Dóra  magyar nyelv és irodalom 
  Földi Anna természetismeret
  Halász Judit  történelem 
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Nagy Attila testnevelés és sport
  Róth Sándorné informatika 
  Tarczaliné Kelemen Judit  angol nyelv 
  Varga Gábor rajz és vizuális kultúra
  Vastagh Zsófia  angol nyelv 
  Wappler Katalin testnevelés és sport
  Zsarnai Éva német nyelv
  Zsarnai Gábor technika és életvitel

6.b

   
művészeti irányultságú osztály
Osztályfőnök: Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra, etika 
Osztályfőnök helyettes:  Vastagh Zsófia magyar nyelv és irodalom, angol nyelv 
Az osztályban tanítók: Farkas László testnevelés és sport
  Földi Anna  természetismeret 
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Márkus Krisztina matematika
  Molnárné Mádi Beáta ének-zene
  Nagy Attila testnevelés és sport
  Róth Sándorné informatika 
  Tarczaliné Kelemen Judit  angol nyelv 
  Vész László  történelem 
  Zsarnai Gábor technika és életvitel

6.c 

 

 

angol irányultságú osztály
Osztályfőnök:  Vargáné Rácz Katalin angol nyelv, etika
Osztályfőnök helyettes: Kovács Magdolna angol nyelv 
Az osztályban tanítók: Farkas László testnevelés és sport
  Földi Anna  természetismeret 
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Mihalovics Csilla  ének-zene 
  Róth Sándorné informatika 
  Szántó Szilárd testnevelés és sport
  Tátrai Ildikó  magyar nyelv és irodalom 
  Vas Vivien matematika
  Vész László történelem
  Zsarnai Gábor technika és életvitel

7.a

   
Osztályfőnök: Vész László  történelem, etika 
Osztályfőnök helyettes: Veresné Demeter Gyöngyi   
Az osztályban tanítók: Farkas László  testnevelés és sport 
  Fejesné Bacsa Dóra  magyar nyelv és irodalom 
  Földi Anna biológia
  Galyó Tünde kémia, fizika
  Halász Judit  földrajz 
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Molnárné Mádi Beáta ének-zene
  Nagy Attila testnevelés és sport
  Róth Sándorné informatika 
  Széles Katalin  angol nyelv 
  Vas Vivien matematika
  Zsarnai Gábor technika és életvitel

7.b

   
Osztályfőnök: Nagy Attila  testnevelés és sport, etika 
Osztályfőnök helyettes: Galyó Tünde  kémia, fizika
Az osztályban tanítók: Farkas László testnevelés és sport
  Földi Anna  biológia 
  Gurdon Józsefné matematika
  Halász Judit  földrajz 
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Molnárné Mádi Beáta ének-zene
  Nagy Attila testnevelés és sport
  Róth Sándorné informatika 
  Tátrai Ildikó  magyar nyelv és irodalom 
  Vargáné Rácz Katalin angol nyelv
  Vész László történelem
  Zsarnai Éva német nyelv
  Zsarnai Gábor technika és életvitel

7.c

   
Osztályfőnök: Széles Katalin  angol nyelv, etika 
Osztályfőnök helyettes: Baranyi Beáta   
Az osztályban tanítók: Farkas László testnevelés és sport
  Földi Anna  biológia 
  Galyó Tünde  kémia, fizika 
  Gurdon Józsefné matematika
  Halász Judit  történelem, földrajz 
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Molnárné Mádi Beáta ének-zene
  Nagy Attila testnevelés és sport
  Róth Sándorné informatika 
  Tátrai Ildikó  magyar nyelv és irodalom 
  Vargáné Rácz Katalin  angol nyelv 
  Zsarnai Gábor technika és életvitel

8.a

   
Osztályfőnök: Halász Judit  történelem, földrajz 
Osztályfőnök helyettes: Varga Gábor
Az osztályban tanítók: Farkas László testnevelés és sport
  Földi Anna  biológia 
  Galyó Tünde  kémia, fizika 
  Gurdon Józsefné matematika
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Mesterházy Ferenc  mozgóképkultúra és médiaismeret 
  Molnárné Mádi Beáta ének-zene
  Róth Sándorné informatika 
  Szántó Szilárd testnevelés és sport
  Széles Katalin  angol nyelv 
  Tarczaliné Kelemen Judit  angol nyelv 
  Tátrai Ildikó  magyar nyelv és irodalom
  Vargáné Rácz Katalin angol nyelv
  Zsarnai Éva  német nyelv, etika 

8.b

   
Osztályfőnök: Fejesné Bacsa Dóra  magyar nyelv és irodalom, etika 
Osztályfőnök helyettes: Róth Sándorné informatika
Az osztályban tanítók: Földi Anna  biológia, földrajz 
  Galyó Tünde  kémia, fizika 
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Mesterháyz Ferenc  mozgóképkultúra és médiaismeret 
  Molnárné Mádi Beáta ének-zene
  Nagy Attila testnevelés és sport
  Széles Katalin angol nyelv
  Tarczaliné Kelemen Judit  angol nyelv 
  Tóth László matematika
  Varga Gábor rajz és vizuális kultúra
  Vargáné Rácz Katalin angol nyelv
  Vész László  történelem 
  Wappler Katalin testnevelés és sport
  Zsarnai Éva  német nyelv, etika 

8.c

   
Osztályfőnök: Tátrai Ildikó magyar nyelv és irodalom
Osztályfőnök helyettes: Zsarnai Éva német nyelv, etika
Az osztályban tanítók: Földi Anna  biológia 
  Galyó Tünde kémia, fizika
  Halász Judit  földrajz 
  Horváth Ildikó rajz és vizuális kultúra
  Isépy Mária hit- és erkölcstan
  Mesterházy Ferenc  mozgóképkultúra és médiaismeret 
  Molnárné Mádi Beáta ének-zene
  Nagy Attila testnevelés és sport
  Róth Sándorné informatika 
  Széles Katalin  angol nyelv 
  Tarczaliné Kelemen Judit  angol nyelv 
  Tóth László matematika
  Varga Gábor rajz és vizuális kultúra
  Vargáné Rácz Katalin angol nyelv
  Vész László  történelem 
  Wappler Katalin testnevelés és sport
  Zsarnai Éva  német nyelv, etika 

2020/2021. tanév

Feltöltés alatt ...

2019/2020. tanév

Gyógypedagógus, fejlesztőpedagógus

Réz-Petró Andrea - gyógypedagógus

Foglalkozás ideje: beosztás szerint
Foglalkozás helye: A ép. 212. terem
Közvetlen elérhetőség: +36 1/487-8180, gyakisk@gyertyanffy.elte.hu

Logopédus

Kardos Andrea - logopédus

Foglalkozás ideje:  szerda: 1200-1600, csütörtök: 1300-1600 
Foglalkozás helye:  A ép. 016. terem 
Közvetlen elérhetőség:  +36 30/216-3929, kardoandrea87[kukac]gmail.com 
Fogadóóra:  előzetes egyeztetés alapján 

Gyógytestnevelés

Szűcs Anita - gyógytestnevelő

A 2019-2020.tanév I. félévéről írt beszámolót itt olvashatják.

Foglalkozás ideje:

Tornatermi órák: A ép. tornaterem
szerda: alsó tagozat: 1545-1700, felső tagozat: 1430-1545 
Uszodai órák: Városmajori Tanuszoda, 1122 Városmajor u. 29.
hétfő: 1345-1430, 1430-1515, 1515-1600
péntek: 1345-1430

Elérhetőség: szucs.anita.12@fpsz.net

Nemzeti Pedagógus Kar - gyógytestnevelői tájékoztató a szülőknek

Szolfézs

Iskolánk helyet biztosít a Solti György zeneiskola részére. Kérem, minden kérdéssel őket keressék!

Sánta Márta - tanszakvezető tanár

Foglalkozás ideje: hétfő, kedd 13:50-19:05
  szerda, csütörtök 13:50-17:30
Foglalkozás helye: A épület 209. terem  
Közvetlen elérhetőség: +36 30/860-0416, sm.home[kukac]hdsnet.hu  


Máriássyné Sári Andrea

Foglalkozás ideje: csütörtök 17:30-19:00
Foglalkozás helye: A épület 209. terem  
Foglalkozás ideje: hétfő, szerda 13:45-14:30
Foglalkozás helye: A épület 016. terem  

Zongora

Gianluca Ciacciarelli - zongoratanár

Foglalkozás ideje: kedd, péntek 13:00-19:00
Foglalkozás helye: A épület 016. terem  

Szociális segítő

Horváth Brigitta - óvodai és iskolai szociális segítő

tanácsadás, információnyújtás, segítő bezsélgetés, közösségi programok

elérhetőségek

segito.horvathbrigitta{kukac}gmail.com
+36 30/176-2238

Ügyfélfogadás minden szerdán 9-12-ig

Bemutatkozás
Szülői tájékoztató
Hozzájáruló szülői nyilatkozat

2020/2021. tanév

Feltöltés alatt ...

2019/2020. tanév

 Tanító, tanár neve     Szakkör neve     Évf.    Nap    Időpont  Ép. 
 Terem
 Baranyi Beáta  főzőcske  1-4.  kedd, szerda 1600-1700 A  019.
 Farkas László  kosárlabda 4.  kedd, szerda 1400-1445 A  tornaterem
 Földi Anna  kreatív szakkör 5-8.  péntek 1400-1500 B  102.
 Gyimes Bernadett  gyöngyfűzés 1.  csütörtök  1600-1700 A  117. 
 Gyimes Bernadett  gyöngyfűzés 2.  csütörtök 1345-1430 A  112.
 Isépy Mária  dráma szakkör 1-2.  hétfő 1600-1700 A  010.
 Isépy Mária  dráma szakkör 3-4.  szerda 1600-1700 A  010.
 Jéney Ildikó  informatika alapozó 3-5.  hétfő, csütörtök 1610-1700 A  217.
 Lázárné Szanádi Csilla  diákújság 5-8.  péntek 1300-1400 B  előadó
 Lázárné Szanádi Csilla  diákrádió 5-8.  péntek 1400-1500 B  előadó
 Lovas Julianna  matematika szakkör 4.a   hétfő 1200-1245 A  109.
 Márkus Krisztina  matematika szakkör 5.bc  csütörtök 1300-1345 B  001.
 Menich Ágnes  videóvágó 5-7.   csütörtök 1400-1445 B  303.
 Molnárné Mádi Beáta  kórus 5-6.  hétfő 1300-1345 B  304.
 Nagy Attila  kosárlabda 5-8.  hétfő, csütörtök 1445-1530 A  tornaterem
 Nyergesné Majer Zsófia  játékos, labdás gyerektorna 2.  szerda, csütörtök 1350-1435 A  tornaterem
 Párkányi Zsuzsanna  matematika szakkör 3.  kedd 1600-1700 A  213.
 Szántó Szilárd  gyerektorna 1.  hétfő 
 péntek
1400-1445
1300-1345
A  tornaterem
 Vári Boglárka  furulya szakkör 4.  csütörtök 1400-1430 A  017.
 Vári Boglárka  kézműves szakkör 1-4.  hétfő, csütörtök 1600-1700 A  205.
 Venyercsán Judit  matematika szakkör 2.   szerda 1400-1445
1600-1700
A  207.
 Wappler Katalin  labdás ügyességfejlesztő 3.  kedd
 péntek
1400-1445
1300-1345
A  tornaterem