2017/2018. tanév

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
2017.12.07.

II. helyezés: Korda Blanka 5.b, Bodor Emma 6.b, Balogh Emma 8.a
III. helyezés: Hetényi Róza 7.c
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra (5.b, 6.b, 7.c), Pappné Takács Tünde (8.a)

Jókai Klub Szent László Történelem Verseny
2017.11.24.

II. helyezés: "Red Bulla" csapat: Breuer Domokos, Tóth Kristóf, Tóth Vilmos (7.a)
Felkészítő tanár: Halász Judit

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
2017.11.10.

II. helyezés: Bodor Emma, Gyimesi Eszter, Kötcsei Bálint, Kőszeghy Vilmos (6.b), Korda Blanka, Fodor Leó, Schuszter Lelle, Török Vince (5.b)
III. helyezés: Ács Sára, Seper Anna, Seper Júlia, Nyuzó Dóra (7.a)
V. helyezés: Hetényi Róza, Mészáros Dorka, Soós Anna, Nagy Vince (7.c)
VI. helyezés: Dallos Balázs, Szabadi Anna, Juhász Júlia, Barankai Márton (7.b)
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra (6.b, 5.b, 7.c), Vész László (7.b, 7.a)

Múzeumok Őszi Fesztiválja - "Kék-őszi kép" alkotópályázat
2017.10.

Különdíj: 3.a osztály csapata
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

elte gyertynffy i. gyak. lt. isk. 3.a mf 2017 elte gyertynffy i. gyak. lt isk. 3.a mf 2017

Bolyai Matematika Csapatverseny
2017.10.13.

I. helyezés: Andrásfalvy Soma, Gál Péter, Reményi Hunor, Varga Zénó (ZÉHUPESO csapat, 4.c oszt.)
Felkészítő tanár: Gyimes Bernadett
III. helyezés: Benárd Emma, Kiss Alexa, Pólya Virág, Szép Sára (Halas nyakkendő csapat, 7.a oszt.)
VI. helyezés: Barankai Márton, Juhász Júlia, Liegner Zsuzsa, Varga Lili (Reciprókák csapat, 7.b oszt.)
Felkészítő tanár: Pálfi Gyula Péterné
VII. helyezés: Bakonyi Róza, Benyo Júlia, Nyuzó Bálint, Szabadkai Natali (Matek Manók csapat, 4.a oszt.)
Felkészítő tanár: Juhász Zsuzsanna

Ketten írtuk - kerületi meseíró és illusztrációs pályázat
meseíró kategória
2017.10.05.

I. helyezés: Aranyi Lilla 8.b, Fodor Leó 5.b, Szőke Fruzsina 6.d
II. helyezés: Farkas Zsófia 5.b, Miklovicz Ladányi Eszter 6.d, Horváth Lilla Katalin 7.c
III. helyezés: Németh Rebeka 5.b, Tóth Dániel 5.b, Farkas Lotti 6.b, Nagy Vince 7.c
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra

Ketten írtuk - kerületi meseíró és illusztrációs pályázat
illusztrációs kategória
2017.09.22.

I. helyezés: Bisztray-Balku Matild 1.c, Szatmári Hanna 2.c, Gyimesi Eszter 6.b
II. helyezés: Böröczky Ábel 1.c, Ferenczi András 2.c, Szeivolt Hanna 3.b, Katona Míra 4.a, Klein Bálint 6.c
III. helyezés: Fejes Nóra 1.a, Perereszúnykó Viktória 3.b, Dunay Máté 4.a, Vajda Sára 6.b
Dicsérő oklevél: Benn Szonja 1.c, Kelemen Enikő 3.a, Bognár Anna 3.c, Dedinszky Nóra 3.c, Kolozsi Marcell 3.c, Rabata Bence 3.c, Herkely Panni 5.a, Góg Júlia 5.b
Felkészítő tanárok: Horváth Ildikó, Szénási Anna

VIII. Méz- és Lekvárfesztivál rajzpályázat
2017.

I. helyezés: Palumby Fruzsina 1.c

2016/2017. tanév

2015/2016. tanév

 

A 2014/2015. tanév versenyeredményei

A 2013/2014. tanév versenyeredményei

A 2012/2013. tanév versenyeredményei

A 2011/2012. tanév versenyeredményei

A 2010/2011. tanév versenyeredményei

A 2009/2010. tanév versenyeredményei

A 2008/2009. tanév versenyeredményei

A 2007/2008. tanév versenyeredményei