Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny - Kárpát-medencei döntő
2016.05.28.

III. helyezés: Varga Benedek 5.d
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

"Ketten írtuk ... " Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár meseíró pályázata
2016.05.25.

Különdíj: Breuer Domokos 5.c
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

"A képzelet szárnyán együtt könnyebb" rajzpályázat
2016.05.

I. helyezés: Dunay Emma 4.d, Kenesey Botond 4.d, Kozsik Lili 4.d, Lippi Lavínia 4.d, Marton Orsolya 4.d, Miklovicz-Ladányi Eszter 4.d, Pataki Maja 4.d, Riesz Júlia 4.d, Smaraglai Petra 4.d, Srteng Márkó 4.d, Szentirmay Márton 4.d, Szőke Fruzsina 4.d
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Kerületi matematika verseny
2016.04.26.

I. helyezés: Nagy Vince 5.d
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Kerületi alsó tagozatos népdalverseny
2016.04.21.

Kiemelt arany minősítés dicsérettel: 2.c osztály
Andrásfalvy Soma; Ballai Beatrice; Boda Lina; Dobos Zoltán; Fogarasi Mihály; Gémes Áron; Herdinand Réka; Kenéz Anna; Krizsán – Keszei Zorka; Mozsik Lili; Szatmári Lenke; Tóth Kinga; Tóth Petra; Vámos Emma; Varga Zénó; Viczián Milán
Felkészítő tanár: Mihalovics Csilla

8. Gyerek Arc Országos Óriásplakát Rajzpályázat
2016.04.15.

Kiállító alkotók: Benárd Ármin 8.a, Horváth Benedek 6.b, Pleck Viktória 4.c, Pólya Emese 7.a, Tóth Marcell 3.d
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

VIII. Országos Lovas Rajzpályázat
2016.04.12.

Kiállító alkotók: Gregorio Gloria 3.a, Herkely Panni 3.a, Krikovszky Zsóka 4.b, Smaraglai Petra 4.d
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó, Varga Gábor

Budapesti Tavaszi Fesztivál Rajzpályázata - Kínai tavasz - Sárkánytánc
2016.04.09.

I. helyezés: Nagy Alexandra 3.d
Különdíj: Molnár Botond 4.c, Steixner Zsófia 3.d
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Fővárosi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
2016.03.19.

III. helyezés: Varga Benedek 5.d
Felkészítő tanát: Fejesné Bacsa Dóra

Kerületi informatika verseny
2016.03.9-10.

Kiskomplex
III. helyezés: Biebel Botond 6.a
IV. helyezés: Cziczó Ármin 6.b
Grafika
IV. helyezés: Nyuzó Dóra 5.a
Excel
III. helyezés: Tang Ming Zhe 8.b
IV. helyezés: Berta Péter 8.b
Szövegszerkesztés
I. helyezés: Kovács Kristóf 8.a
II. helyezés: Ispánki Henrik 8.b
Felkészítő tanár: Róth Sándorné

Veszprémi Laczkó Dezső Múzeum - "A szecesszió világa" c. rajzpályázat
2016.02.27.

Dicséret: Herdinánd Réka 2.c
További 13 gyermek rajza került kiállításra: Ballai Beatricse 2.c, Dobos Zoltán 2.c, Gémes Áron 2.c, Krizsán-Keszei Zorka 2.c, Mészáros András 2.c, Mozsik Lili 2.c, Reményi Hunor 2.c, Sáry Gerda 2.c, Szatmári Lenke 2.c, Thais Dániel 2.c, Tóth Kinga 2.c, Varga Zénó 2.c, Vámos Emma 2.c
Felkészítő tanár: dr. Feketéné Antal Alice

Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei forduló)
2016.02.19.

IV.helyezés: Jeges Tihamér 4.c
Felkészítő tanár: Kardos Istvánné
IV.helyezés: Varga Benedek 5.d
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Bolyai Természettudományi csapatverseny (dél-budai területi forduló)
2016.02.05.

V. helyezés: Egeritánusok csapata: Balogh Petra 7.a Gede Zsófia 7.a Pólya Emese 7.a
Felkészítő tanár: Földi Anna

Bolyai Természettudományi verseny (körzeti forduló)
2016.02.05.

I. helyezés: Csodaország, 4.b csapata: Bodor Emma, Gyimesi Eszter, Kőszeghy Vilmos, Vass Benedek
Felkészítő tanár: Kolláth Erzsébet
III. helyezés: Metakosok az élen, 3.a csapata: Csajtai Simon, Dászkál Benedek, Mezei Ábrahám, Takács Bálint
Felkészítő tanár: Konrád Ágnes

Vers- és prózamondó verseny
2016.01.27.

Az iskolai fordulót követően Hetényi Róza 5.d és Pálhegyi Júlia 7.b képviseli majd iskolánkat a februári versenyen.
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

"Advent a Hegyvidéken" c. karácsonyi rajzpályázat
2015.11.29.

I. helyezés: Seper Júlia 5.a
II. helyezés: Kelemen Enikő 1.a
III. helyezés: Szabó-Schilling Csenge 4.c
Különdíj: Boros Villő 2.a, David Noa 2.a, Vajda Sára 4.b, Riesz Júlia 4.d, Seper Anna 5.a
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Kazinczy verseny (iskolai válogató)
2015.11.27.

I. helyezett: Mészáros Dorkát 5.d, Pólya Emesét 7.a
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (kerületi forduló)
2015.11.25.

I. helyezett: Varga Benedek 5.d
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Kerületi vers- és prózamondó verseny
2015.11.25.

III. helyezés: Fogarasi Mihály 2.c
Felkészítő tanár: Gyimes Bernadett

Bolyai matematika csapatverseny - országos forduló
2015.11.21.

XXI. helyezés: Butuskák csapata: Nagy Vince 5.d, Tóth Tamás 5.d, Varga Benedek 5.d, Verdin Dániel 5.d
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Széchenyi és kora törénelmi vetélkedő
2015.11.20.

V. helyezés: 7.b osztály tanulói: Hosszú Zétény, Juhász Gergő, Molnár Anna, Szép Emma
Felkészítő tanár: Halász Judit

Angol drámajáték verseny - 'Virányos' English Drama Game - Virányos Ált. Isk.
2015.11.18.

'Fun' Prize / Leghumorosabb előadás
'Correct language' Prize / Leghelyesebb nyelvhasználat
Resting Parrots és Monty Python csapata (5.b osztály):
Barankai Márton, Beke Marcell, Fodor Janka, Gozlan-Vajda Noémi, Juhász Júlia, Harmatha Bercel, Horváth Bence, Kaltenecker Kristóf, Kőhalmi Olivér, Liegner Zsuzsi, Schuszter Máté, Szabadi Anna
Felkészítő tanárok: Isépy Mária, Vargáné Rácz Katalin

Bolyai anyanyelvi csapatverseny
2015.11.06.

II. helyezés: Aranynégyes, 3.a csapata: Bodor Janka, Bőhm Dóra, Herkely Panni, Mezei Ábrahám
Felkészítő tanár: Konrád Ágnes
V. helyezett: 5.d csapata: Hetényi Róza, Mészáros Dorka, Soós Anna Petra, Varga Benedek
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Bolyai matematikaverseny - országos forduló
2015.11.06.

IV. helyezés: Matekosok az élen, 3.a csapata: Csajtai Simon, Dászkál Benedek, Mezei Ábrahám, Takács Bálint
Felkészítő tanár: Konrád Ágnes

Bolyai matematikaverseny - Közép-budai körzeti forduló
2015.10.16.

I. helyezés:
Matekosok az élen, 3.a csapata: Csajtai Simon, Dászkál Benedek, Mezei Ábrahám, Takács Bálint
Felkészítő tanár: Konrád Ágnes
5.d osztály csapata: Nagy Vince, Tóth Tamás, Varga Benedek, Verdin Dániel
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála
III. helyezés: Matekvilág, 3.d csapata: Laczkó Balázs, Massányi Zoárd, Nagy Mátyás, Szabó Gergely
Felkészítő tanár: Kovácsné Maróti Ildikó
IV. helyezés: Csodaország, 4.b csapata: Bodor Emma, Gyimesi Eszter, Mosonyi Ábel, Vass Benedek
Felkészítő tanár: Kolláth Erzsébet
5.a osztály csapata: Bakonyi Benjámin, Benárd Emma, Balázs Vince, Littmann Mihály
Felkészítő tanár: Tóth László
V. helyezés: Gepárducok, 4.c csapata: Jeges Tihamér, Klein Bálint Márton, Szakács Márton László, Vészi-Hajdú Marcell
Felkészítő tanár: Kardos Istvánné

Kerületi alsós rajzverseny
2015.10.14.

II. helyezés: Gyimes Eszter 4.b
III. helyezés: Fehér Imola 3.d
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

XII. kerületi Illusztrációs rajzpályázat (Virányosi Közösségi Ház)
2015.10.10.

I. helyezés: Boros Villő 2.a, Gyimesi Eszter 4.b
II. helyezés: David Romi 2.a
Különdíj: Grosch Dani 3.b, Szabó-Schilling Csenge 4.c
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Ugocsa utcai Könytára "Ketten írtuk" - illusztrációs pályázat
2015.10.07.

I. helyezés: Seper Júlia 5.a, Seper Anna 5.a
II. helyezés: Asperján Márton 3.d, Marton Orsolya 4.d, Miklovitz-Ladányi Eszter 4.d, Balogh Petra 7.a
III. helyezés: Grosch Dániel 3.b, Góg Júlia 3.b, Fodor Leó 3.b, Farkas Zsófia 3.b, Riesz Julia 4.d
Különdíj: Dávid Noa 2.a, Dunay Máté 2.a, Szentirmay András 2.a, Góg Júlia 3.b, Fodor Leó 3.b, Farkas Zsófia 3.b, Szőke Fruzsina 4.d,Bognár Helka 5.c
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Ugocsa utcai Könytára "Ketten írtuk" - meseíró pályázat
2015.10.07.

II. helyezés: Bognár Helka 5.c, Varga Benedek 5.d
III. helyezés: Szabó Ágoston 5.c
Dicsérő oklevél: Bogdán Dorottya 5.c, Fodor Kornél 5.c, Kiss Tünde 5.c, Simon Zétény 5.c, Szabó Ágoston 5.c
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra