Felkészítő tanárok: Nyergesné Majer Zsófia, Wappler Katalin, Farkas László, Nagy Attila, Szántó Szilárd

2018/2019. tanév

 

Kerületi röplabda bajnokság
2019.05.28.

I. helyezés: Vajda Velmira 6.b, Sivák Laura 6.b, Nagy Alexandra 6.a, Fehér Imola 6.c, Damsits Réka 6.c, Lippi Chiara 6.c, Dobos Perta 7.a, Vincze Paula 5.b, Tóth Lenke 5.b

Kerületi szellemi Olimpia (csapatverseny)
2019.03.29.

II. helyezés: Szántó Csenge 5.a, Damsits Réka 6.c, Machács Léda 6.c ,Steixner Zsófia 6.c  (III. korcsoport)
Pólya Virág 8.a, Kőhalmi Olivér 8.b, Barankai Márton 8.b, Balázs Vince 8.a (IV. korcsoport)

Kerületi kosárlabda bajnokság

2019.02.12.

II. helyzés: Ágh Endre 6.b, Török Vince 6.b, Kohut Vince 6.b, Mezei Ábris 6.a, Dászkál Benedek 6.a, Laczkó Domonkos 6.a, Laczkó Balázs 6.a, Szelei-Kis Zalán 6.a, Winkler Marcell 6.b, Csajtai Simon 6.a, Kőhalmi Áron 5.b, Polgár Zsófia 6.a, Takács Bálint 6.a, Nagy Milán 5.b, Horváth-Gergely Artúr 5.b

Fitt leszel, ha itt leszel! kerületi csapatverseny
2019.02.09.

I. helyezés: Farkas Johanna 4.c, Gáva Johanna 2.a, Gellért András 2.a, Gémes Blanka 4.c, Gloviczky Botond 4.c, Horváth-Gergely Vilmos 2.a, Jánossa Márton 4.c, Kelemen Attila Szabolcs 2.a, Machács Nóra 2.b, Mihálka Anna 4. c, Molnár Ambrus 3.a, Morvai-Lovász Lola 2.b, Néder Brúnó 3.b, Nyerges Zsófia 4.c, Rabata Bence 4.c, Szántó Csenge 5.a, Virágvölgyi Flóra 4.b

Kerületi Partizán Bajnokság (csapatverseny)
2019.02.04.

III. helyezés: Boros Lilla Lotti 4.a, Farkas Johanna 4.c, Gémes Blanka 4.c, Mihálka Anna 4.c, Nyerges Zsófia 4.c, Glovitzky Botond 4.c, Jánossa Márton 4.c, Kolozsi Márton 4.c, Rabata Bence 4.c, Vészi-Hajdu Ádám 4.c

Kerületi kosárlabda bajnokság
2019.01.15.

II. helyezés: Szántó Csenge 5.a, Nagy Alexandra 6.a, Polgár Zsófia 6.a, Heigl Boglárka 6.b, Kiss Ágnes 6.b, Korda Blanka 6.b, Schuszter Lelle 6.b, Sivák Laura 6.b, Vajda Velmira 6.b, Nagy Karolina 6.c, Vámos Emma 5.c  

Kerületi kosárlabda verseny
2018.12.11.

II. helyezés: Orbán Balázs 8.b, Tóth Kristóf 8.a, Németi Bence 8.c, Gerlei Ferdinánd 8.a, Kaltenecker Kristóf 8.b, Pintér-Kellner Szinta 8.c, Szabó Domonkos 7.b, Katona Márton 7.b, Zalavári Barnabás 7.c, Molnár Botond 7.c, Szakács Márton 7.c

Kerületi úszóbajnokság
2018.11.01.

Váltóúszás
I. helyezés: Gloviczky Botond 4.c, Takáts Mátyás 4.a, Szloszjár Iván 4.a, Virág Benjámin 4.c, Bartos Bence 3.b, Benyó Júlia 5.a, Szántó Csenge 5.a, Bogdán Szilvia 4.c, Deák -Molnár Dóra 3.b, Nagy Júlia 4.b

Gyorsúszás
I. helyezés: Benyó Júlia 5.a, Gloviczky Botond 4.c
III. helyezés: Takáts Mátyás 4.a

Hátúszás
I. helyezés: Gloviczky Botond 4.c
III. helyezés: Takáts Mátyás 4.a
IV. helyezés: Szloszjár Iván 4.a

Mellúszás
I. helyezés: Benyó Júlia 5.a

Kerületi váltóbajnokság
2018.10.10.

I. helyezés: Gémes Blanka, Farkas Johanna, Mihálka Anna, Nyerges Zsófia (4.c oszt.)
II. helyezés: Svasznek Kata 2.c, Mohai-Lovász Lola 2.b, Gáva Johanna 2.a, Lánczos Marion 2.a, Gloviczky Botond 4.c, Jánossa Bence 4.c, Rabata Máté 4.c, Kismartoni Kálmán 4.a
III. helyezés: Machács Léda 6.c, Kengyel Zsófia 6.c, Simon Laura 6.a, Dobos Petra 7.a, Nyúzó Dóra 8.a, Vörös Luca 8.a, Polgár Szofi 8.b, Varga Lili 8.b
V. helyezés: Gellért András 2.a, Kis-Wimmer Márk 2.a, Horváth-Gergely Vilmos 2.a, Simon Ábel 3.b


Kerületi Mezei Futóbajnokság

2018.09.26.

Egyéni
I. helyezés: Gémes Blanka 4.c

Csapat
I. helyezés: Gémes Blanka 4.c, Mihálka Anna 4.c, Nyerges Zsófia 4. c, Vörös Panna 5.b;
Gloviczky Botond 4.c, Jánossa Márton 4.c, Rabata Bence 4.c, Kismartoni Kálmán 4.a
II. helyezés: Machács Léda 6.c, Gyányi Réka 6.c, Schuszter Lelle 6.b, Heigl Boglárka 6.b;
Corvin-Szabó Máté 2.c, Horváth-Gergely Vilmos 2.a, Pados Olivér 2.b, Simon Ábel 3.b
III. helyezés: Török Vince 6.b, Laczkó Domonkos, 6.a, Szloszjár Donát 6.c, Kőhalmi Áron 5.b

2017/2018. tanév

2015/2016. tanév