Tisztelt Szülők!

Az Oktatási Hivatal középiskolai információs rendszere az alábbi linken érhető el: www.kir.hu/kir2_kifir

A középiskolai felvételi eljárás menete a következő:

• 2019. június 10- június 15. között Egészségügyi törzslap átvétele. Szülő veheti át személyesen a titkárságon 7:30-15:30 között.

• A tanévzáró ünnepség után a tanulók átveszik a bizonyítványaikat és távozó lapjaikat.

• 2019. június 20-22. között a középiskolai beiratkozáskor le kell adni:
    *a bizonyítványt
    *a távozó lapot és
    *az egészségügyi törzslapot
  • A középiskolai beiratkozáskor kapott Visszaigazoló lapot (a távozó lap Visszaigazolás része) kérem, adják le titkárságunkon június 21-ig vagy a nyári ügyeleti napok valamelyikén.
  • Az e-Ügyintézés modult csak a Klebersberg Központhoz tartozó intézményeknél aktiválta az E-Kréta rendszerfenntartó. Így iskolánkban csak hagyományos módon, a személyesen tudják intézni a be- és kiiratkozást!

További részletekről az oktatas.hu oldalon tájékozódhatnak. A szülői értekezleten látott bemutatóanyagot itt találják.