Women3 

 

Baranyi Beáta
tanító

Napközis csoport: 5-6. évf.
E-mail: baranyibea[kukac]t-online.hu
Egyéni fogadóóra: kedd 5. óra, B épület tanári szoba

 

Women3

 

Belák Viktória
tanár

Tantárgyak: angol nyelv
E-mail:
Egyéni fogadóóra: hétfő 2. óra, A épület 112. terem

bokodi olah eleonora

 

Bokodi-Oláh Eleonóra
tanító

Napközis csoport: 2.c
Tantárgyak: tánc és dráma, technika és életvitel, etika
Egyéni fogadóóra: csütörtök 6. óra, A épület tanári szoba

Men5

 

Farkas László
tanár

Osztályfőnök: 7.c
Tantárgyak: testnevelés és sport
Egyéni fogadóóra: csütörtök 4. óra, B épület tornaterem

Women3

 

Fejesné Bacsa Dóra
tanár

Osztályfőnök: 6.b
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, etika
Egyéni fogadóóra: hétfő 4. óra, B épület 202. terem

 

Women3

 

Földi Anna Éva
tanár

Osztályfőnök: 7.b
Tantárgyak: biológia, természetismeret, etika
Egyéni fogadóóra: kedd 2. óra, B épület 204. terem

 

Women3

 

Gurdon Józsefné
tanár, vezetőpedagógus

Tantárgyak: matematika
Egyéni fogadóóra: kedd 3. óra, B épület tanári szoba

gyimes bernadett

 

Gyimes Bernadett
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 1.c
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, környezetismeret, matematika, etika
E-mail: gyimesbernadett[kukac]gmail.com
Egyéni fogadóóra: csütörtök 2. óra, A épület 117. terem

Women3

 

Halász Judit
tanár

Osztályfőnök: 6.a
Tantárgyak: földrajz, történelem, etika
Egyéni fogadóóra: kedd 2. óra, B épület 201. terem

Women3

 

Hámoriné Skultéty Dóra Anna
tanító

Napközis csoport: 2.b
Tantárgyak: ének-zene
E-mail:
Egyéni fogadóóra: szerda 4. óra, A épület 110. terem

horvath ildiko

 

Horváth Ildikó
tanár

Tantárgyak: rajz és vizuális kultúra
Egyéni fogadóóra: kedd 2. óra, B épület tanári szoba
Diplomák: Moholy-Nagy Művészeti Egyetem, Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskola - rajztanár, Budapesti Tanítóképző - tanító

Women3

 

Iliás Daniella
tanító


Tantárgyak: tánc és dráma, rajz és vizuális kultúra
Egyéni fogadóóra: kedd 4. óra, A épület tanári szoba

Women3

 

Isépy Mária
tanító

Napközis csoport: 1.a
Tantárgyak: katolikus hittan, dráma
Egyéni fogadóóra: csütörtök 4. óra, A épület tanári szoba

Jéney Ildikó kép

 

Jéney Ildikó
tanító

Napközis csoport: 3.c
Tantárgyak: rajz és vizuális kultúra, technika és életvitel
Egyéni fogadóóra: hétfő 4. óra, A épület tanári szoba

Józsa Ildi2

 

Józsa Ildikó
átalános igazgatóhelyettes és az alsó tagozatért felelős igazgatóhelyettes, vezetőpedagógus, köznevelési szakértő

Tantárgyak: környezetismeret, rajz és vizuális kultúra, technika és életvitel
E-mail: gyakisk[kukac]gyertyanffy.elte.hu
Egyéni fogadóóra: előre egyeztetett időpontban, A ép. igazgatóhelyettesi iroda

Women3

 

Juhász Zsuzsanna
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 1.a
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, etika
Egyéni fogadóóra: szerda 2. óra, A épület 208. terem

Women3

 

Kende Sára
tanár

Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom
E-mail:
Egyéni fogadóóra: kedd 3. óra, B épület tanári szoba

Women3

 

Kolláth Erzsébet
tanító, vezetőpedagógus, köznevelési szakértő

Osztályfőnök: 3.b
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret
Egyéni fogadóóra: péntek 4. óra, A épület 119. terem

Women3

 

Konrád Ágnes
tanító, vezetőpedagógus, köznevelési szakértő

Osztályfőnök: 2.a
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret
Egyéni fogadóóra: hétfő 4. óra, A épület 103. terem

Women3

 

Kovács Magdolna Mária
tanár

Tantárgyak: angol nyelv
Egyéni fogadóóra: szerda 5. óra, A épület 113. terem

Women3

 

Kovácsné Dancs Ilona
tanító

Napközis csoport: 3.a
Tantárgyak: technika és életvitel, etika
Egyéni fogadóóra: szerda 5. óra, A épület tanári szoba

lang annamaria

 

Láng Annamária
tanító

Napközis csoport: 2.a
Tantárgyak: technika és életvitel, etika
E-mail: lang.anna.tok[kukac]gmail.com
Egyéni fogadóóra: péntek 1-2. óra, A épület 103. terem

lazarne szanadi csilla

 

Lázárné Szanádi Csilla
könyvtáros tanár

E-mail: elte.gyak.konyvtar[kukac]gmail.com

Men5

 

Dr. Lénárd András
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 4.a
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret
Egyéni fogadóóra: hétfő 1. óra, A épület 111. terem

Women3

 

Lovas Julianna
tanító, vezetőpedagógus, köznevelési szakértő

Osztályfőnök: 3.a
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret
Egyéni fogadóóra: szerda 1. óra, A épület 212. terem

Women3

 

Marosfalvi Judit
tanító

Osztályfőnök: 4.b
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, ének-zene, technika és életvitel, etika
Egyéni fogadóóra:

mesterhazy ferenc 2

 

Mesterházy Ferenc
igazgató, vezetőpedagógus

Tantárgyak: mozgókép- és médiaismeret
E-mail: gyakisk[kukac]gyertyanffy.elte.hu
Egyéni fogadóóra: előre egyeztetett időpontban, A ép. igazgatói iroda

Women3

 

Mihalovics Csilla
a felső tagozatért felelős igazgatóhelettes, tanár, vezetőpedagógus

Tantárgyak: ének-zene, hon- és népismeret
Egyéni fogadóóra: előre egyeztetett időpontban, B ép. igazgatóhelyettesi iroda

molnarne madi beata

 

Molnárné Mádi Beáta
tanár

Osztályfőnök:
Tantárgyak: ének-zene, hon- és népismeret, etika
Egyéni fogadóóra: kedd 3. óra, B épület tanári szoba

Nagy Attila 

 

Nagy Attila
tanár

Osztályfőnök: 5.b
Tantárgyak: testnevelés és sport, etika
E-mail: info[kukac]gizmosport.hu
Egyéni fogadóóra: hétfő 5. óra, B épület tanári szoba

Women3

 

Nagyné Kun Borbála
tanár

Osztályfőnök:
Tantárgyak: matematika, fizika, etika
Egyéni fogadóóra: péntek 5. óra, B épület 301. terem

Women3

 

Nyergesné Majer Zsófia
tanár

Tantárgyak: testnevelés és sport
Egyéni fogadóóra: péntek 4. óra, A épület 016. terem

Women3

 

Pálfi Gyula Péterné
tanár

Osztályfőnök:
Tantárgyak: matematika, kémia, etika
Egyéni fogadóóra: kedd 4. óra, B épület 103. terem

Parkanyi Zsuzsa 2

 

Párkányi Zsuzsanna
tanító

Osztályfőnök: 2.c
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, etika
E-mail: parkizsuzsi[kukac]gmail.com
Egyéni fogadóóra: csütörtök 6. óra, A épület 213. terem

Women3

 

Réz-Petró Andrea
gyógypedagógus, fejlesztőpedagógus

E-mail: gyakisk[kukac]gyertyanffy.elte.hu
Egyéni fogadóóra: előre egyeztetett időpontban

rothaniko kep kicsi

 

Róth Sándorné
tanár

Osztályfőnök: 7.a
Tantárgyak: informatika, etika
Egyéni fogadóóra: péntek 2. óra, B épület 303. terem

Women3

 

Soós Ágnes
tanító

Napközis csoport: 4.c
Tantárgyak: technika és életvitel, etika
Egyéni fogadóóra: péntek 5. óra, A épület tanári szoba

szabo eva

 

Szabó Éva
tanító

Napközis csoport: 3.b
Tantárgyak: technika és életvitel, etika
Egyéni fogadóóra: szerda 5. óra, A épület tanári szoba

Men5

 

Szántó Szilárd
tanár, vezetőpedagógus

Tantárgyak: testnevelés és sport
Egyéni fogadóóra: kedd 4. óra, A épület 016. terem

Women3

 

Széles Katalin
tanár

Osztályfőnök: 5.c
Tantárgyak: angol nyelv, etika
Egyéni fogadóóra: hétfő 1.óra, B épület tanári szoba

Women3

 

Szénási Anna
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 4.c
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret
Egyéni fogadóóra: szerda 1. óra, A épület 101. terem

Women3

 

Szepesi Judit
tanár, vezetőpedagógus

Tantárgyak: angol nyelv
Egyéni fogadóóra: hétfő 1. óra, B épület tanári

Women3

 

Sztankovics Zsuzsanna
tanító

Osztálytanító, napközi: 2.b
Tantárgyak: matematika, környezetismeret, rajz és vizuális kultúra, technika és életvitel, etika
E-mail: szt.zsuzsi[kukac]gmail.com
Egyéni fogadóóra: szerda 3. óra, A épület tanári szoba

Women3

 

Tarján Eszter
tanító

Napközis csoport: 1.c
Tantárgyak: technika és életvitel
Egyéni fogadóóra: hétfő 5. óra, A épület tanári szoba

Women3

 

Telfel Grácia
tanár

Napközis csoport: 1.b
Tantárgyak: ének-zene, technika és életvitel
Egyéni fogadóóra: kedd 5. óra, A épület tanári szoba

varga gabor

 

Varga Gábor
tanár, vezetőpedagógus

Tantárgyak: rajz és vizuális kultúra
Egyéni fogadóóra: csütörtök 15-16 óra között, A épület 201. terem

Women3

 

Vargáné Rácz Katalin
tanár

Osztályfőnök: 8.b
Tantárgyak: angol nyelv, etika
Egyéni fogadóóra: csütörtök 6. óra, B épület tanári szoba 

Women3

 

Varga-Szujó Adrienn
iskolapszichológus

Egyéni fogadóóra: előre egyeztetett időpontban

Women3

 

Vári Boglárka
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 3.c
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, ének-zene
Egyéni fogadóóra: szerda 5. óra, A épület 205. terem

venyercsan judit

 

Venyercsán Judit
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 1.b
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, etika
E-mail: venyercsan.judit[kukac]gmail.com
Egyéni fogadóóra: péntek 3. óra, A épület 207. terem

Women3

 

Veresné Demeter Gyöngyi
tanár

Napközis csoport: 5-6. évf.
Egyéni fogadóóra: szerda 5. óra, B épület tanári szoba

Men5

 

Vész László
tanár

Osztályfőnök: 5.a
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, történelem, etika
Egyéni fogadóóra: péntek 3. óra, B épület 203. terem

Women3

 

Wappler Katalin
tanító

Napközis csoport: 4.b
Tantárgyak: testnevelés és sport
E-mail:
Egyéni fogadóóra: kedd 5. óra, A épület 016. terem

Women3

 

Zsarnai Éva
tanár

Tantárgyak: német nyelv, etika
Egyéni fogadóóra: kedd 3. óra, B épület tanári szoba

Men5

 

Zsarnai Gábor
tanár

Tantárgyak: technika és életvitel
Egyéni fogadóóra: kedd 5. óra, B épület tanári szoba