Ábel Zoltán

 

Ábel Zoltán
tanár

Tantárgyak: testnevelés
E-mail: zoltan.abel[kukac]hotmail.com
Egyéni fogadóóra: A ép. 016. terem, kedd 1000-1045
Diplomák: ELTE PPK - testnevelő tanár, Semmelweis Egyetem - vízilabda szakedző

Women3 

 

Baranyi Beáta
tanító

Napközis csoport: 5.b, 5.c
E-mail: baranyibea[kukac]t-online.hu
Egyéni fogadóóra: B ép. fszt. aula, hétfő 1145-1245

 

bikesicsne b zsuzsanna

 

Bikesicsné Bujtás Zsuzsanna
tanító

Napközis csoport: 3.a
Tantárgyak: technika
Egyéni fogadóóra: A ép. 208. terem, sterda 1300-1345

bokodi olah eleonora

 

Bokodi-Oláh Eleonóra
tanító

Napközis csoport: 4.b
Tantárgyak: néptánc, technika
Egyéni fogadóóra: A ép. tanári, kedd 1200-1245

Women3

 

Csiszárné Padányi Barbara
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 4.b
Tantárgyak: magyar, matematika, környezetismeret, erkölcstan
E-mail: pabrabi[kukac]gmail.com
Egyéni fogadóóra: A ép. 109. terem, péntek 900-945
Egyéb végzettség: logopédus

Men5

 

Farkas László
tanár

Osztályfőnök: 5.c
Tantárgyak: testnevelés
Egyéni fogadóóra: B ép. tanári, péntek 1100-1145

Women3

 

Fejesné Bacsa Dóra
tanár

Osztályfőnök: 6.c
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom
Egyéni fogadóóra: B ép. 001. terem, csütörtök 1000-1045

 

Women3

 

Földi Anna Éva
tanár

Osztályfőnök: 5.d
Tantárgyak: biológia, természetismeret
Egyéni fogadóóra: B ép. 204. terem, csütörtök 900-945

 

Women3

 

Gurdon Józsefné
tanár, vezetőpedagógus

Tantárgyak: matematika
Egyéni fogadóóra: B ép. folyosó, kedd 1000-1045

gyarmati zsuzsa

 

Gyarmati Zsuzsa
iskolapszichológus

E-mail: gyarmati85[kukac]caesar.elte.hu
+36 1/487-81-68

Részletek

gyimes bernadett

 

Gyimes Bernadett
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 3.c
Tantárgyak: magyar, matematika
E-mail: gyimesbernadett[kukac]gmail.com
Egyéni fogadóóra: A ép. 117. terem, péntek 1000-1045

Women3

 

Halász Judit
tanár

Osztályfőnök: 8.b
Tantárgyak: földrajz, történelem
Egyéni fogadóóra: B ép. 201. terem, kedd 1100-1145

Women3

 

Herczegh Ágnes
tanító

Napközis csoport: 3.b
Tantárgyak: ének, rajz, technika
Egyéni fogadóóra: A ép. II. em. aula, hétfő 1200-1245

horvath ildiko

 

Horváth Ildikó
tanár

Tantárgyak: rajz
Egyéni fogadóóra: B ép. folyosó, hétfő 1100-1135
Diplomák: Moholy-Nagy Művészeti Egyetem, Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskola - rajztanár,
Budapesti Tanítóképző - tanító

dr tatraine horvath maria

 

dr. Horváthné T. Mária
tanár

Tantárgyak: angol nyelv
Egyéni fogadóóra: a ép. 112. terem, szerda 900-945

Women3

 

Isépy Mária
tanító

Napközis csoport: 2.a
Tantárgyak: katolikus hittan, dráma
Egyéni fogadóóra: A ép. 111. terem, hétfő 1700-1800

Women3

 

Jéney Ildikó
tanító

Napközis csoport: 1.c
Tantárgyak: rajz, technika
Egyéni fogadóóra: A ép. 205. terem, csütörtök 1120-1200

Józsa Ildi2

 

Józsa Ildikó
alsó tagozatért felelős igazgatóhelyettes, vezetőpedagógus, köznevelési szakértő

Tantárgyak: környezetismeret, erkölcstan, rajz
E-mail: gyakisk[kukac]gyertyanffy.elte.hu
Egyéni fogadóóra: előre egyeztetett időpontban, A ép. igazgatóhelyettesi iroda

Women3

 

Juhász Zsuzsanna
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 3.a
Tantárgyak: matematika, magyar, környezetismeret, erkölcstan
Egyéni fogadóóra: A ép. 208. terem, szerda 900-945

Women3

 

Kolláth Erzsébet
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 1.b
Tantárgyak: matematika, magyar, környezetismeret, ének-zene
Egyéni fogadóóra: A ép. 119. terem előtti folyosó, péntek 1100-1145

Women3

 

Konrád Ágnes
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 4.a
Tantárgyak: matematika, magyar, környezetismeret
Egyéni fogadóóra: A ép. 103. terem, csütörtök 800-845

Women3

 

Kovács Magdolna Mária
tanár

Tantárgyak: angol nyelv
Egyéni fogadóóra: A ép. 113. terem, csütörtök 1300-1345

Women3

 

Kovácsné Dancs Ilona
tanító

Napközis csoport: 1.a
Tantárgyak: rajz, technika
Egyéni fogadóóra:A ép. 212. terem, kedd 1300-1345

Women3

 

Kovácsné Maróti Ildikó
tanító

Osztályfőnök: 4.d
Tantárgyak: magyar, matematika, környezetismeret, ének-zene, erkölcstan, technika
Egyéni fogadóóra: A ép. 213. terem, kedd 1200-1245

lang annamaria

 

Láng Annamária
tanító

Napközis csoport: 4.d
E-mail: lang.anna.tok[kukac]gmail.com
Egyéni fogadóóra: A ép. II. em. folyosó, hétfő 800-1300

lazarne szanadi csilla

 

Lázárné Szanádi Csilla
könyvtáros tanár

E-mail: elte.gyak.konyvtar[kukac]gmail.com

Men5

 

dr. Lénárd András
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 2.a
Tantárgyak: magyar, matematika, környezetismeret
Egyéni fogadóóra: A ép. 111. terem, csütörtök 900-1000

Women3

 

Lovas Julianna
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 1.a
Tantárgyak: magyar, matematika, környezetismeret, erkölcstan
Egyéni fogadóóra: A ép. 212. terem, szerda 1100-1140

Women3

 

Marosfalvi Judit
tanító

Napközis csoport: 2.b
Tantárgyak: magyar, ének, rajz
Egyéni fogadóóra: A ép. I. em. folyosó, szerda 1100-1145

Women3

 

Menich Ágnes
tanító

Tantárgyak: hon- és népismeret
Egyéni fogadóóra: előre egyeztetett időpontban

Men5

 

Megyeri Áron
tanár

Tantárgyak: testnevelés
Egyéni fogadóóra: B ép. tanári, csütörtök 1000-1100

Men5

 

Mesterházy Ferenc
igazgató, vezetőpedagógus

Tantárgyak: mozgókép- és médiaismeret
E-mail: gyakisk[kukac]gyertyanffy.elte.hu
Egyéni fogadóóra: előre egyeztetett időpontban, A ép. igazgatói iroda

Women3

 

Mihalovics Csilla
tanár, vezetőpedagógus

Tantárgyak: ének-zene, erkölcstan
Egyéni fogadóóra: A ép. 210. terem, hétfő 1000-1045

molnarne madi beata

 

Molnárné Mádi Beáta
tanár

Osztályfőnök: 6.a
Tantárgyak: ének-zene, erkölcstan
Egyéni fogadóóra: B ép. megbeszélés szerinti helyszín, hétfő 810-840

Nagy Attila 

 

Nagy Attila
tanár

Tantárgyak: testnevelés
E-mail: info[kukac]gizmosport.hu
Egyéni fogadóóra: A ép. 016. terem, szerda 1100-1145

Women3

 

Nagyné Kun Borbála
tanár

Osztályfőnök: 6.d
Tantárgyak: matematika, fizika
Egyéni fogadóóra: B ép. 301. terem, csütörtök 900-945

Women3

 

Pappné Takács Tünde
tanár

Osztályfőnök: 7.a
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom
E-mail: takacs.tunde[kukac]tofk.elte.hu
Egyéni fogadóóra: B ép. 202. terem, kedd 900-945

Women3

 

Pálfi Gyula Péterné
tanár

Tantárgyak: matematika, kémia
Egyéni fogadóóra: B ép. 103. terem, szerda 1100-1145

Women3

 

Párkányi Zsuzsanna
tanító

Osztályfőnök: 2.b
Tantárgyak: matematika, környezetismeret, rajz, technika, erkölcstan
E-mail: parkizsuzsi[kukac]gmail.com
Egyéni fogadóóra: A ép. 105. terem, szerda 1145-1245

Women3

 

Réz-Petró Andrea
gyógypedagógus, fejlesztőpedagógus

E-mail: gyakisk[kukac]gyertyanffy.elte.hu
Egyéni fogadóóra: előre egyeztetett időpontban

Women3

 

Róth Sándorné
tanár

Osztályfőnök: 5.a
Tantárgyak: informatika
Egyéni fogadóóra: B ép. 303. terem, kedd 1200-1245

Women3

 

Soós Ágnes
tanító

Napközis csoport: 2.c
Tantárgyak: rajz, technika
Egyéni fogadóóra: A ép. 101. terem, csütörtök 1610-1655

Women3

 

Süle Ilona
általános- és a felső tagozatért felelős igazgatóhelyettes, vezetőpedagógus

Tantárgyak: hon- és népismeret
E-mail: gyakisk[kukac]gyertyanffy.elte.hu
Egyéni fogadóóra: előre egyeztetett időpontban, B ép. 104. szoba

Women3

 

Szabó Éva
tanító

Napközis csoport: 1.b
Tantárgyak: technika, erkölcstan, rajz
Egyéni fogadóóra: A ép. I. em. folyosó, kedd 1245-1345

Men5

 

Szántó Szilárd
tanár, vezetőpedagógus

Tantárgyak: testnevelés
Egyéni fogadóóra: A ép. 016. terem, kedd 1200-1245

Women3

 

Széles Katalin
tanár

Osztályfőnök: 5.b
Tantárgyak: angol nyelv
Egyéni fogadóóra: B ép. tanári, péntek 800-845

Women3

 

Szénási Anna
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 2.c
Tantárgyak: matematika, magyar, környezetismeret, erkölcstan
Egyéni fogadóóra: A ép. 101. terem, hétfő 1000-1045

Women3

 

Szepesi Judit
tanár, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 8.a
Tantárgyak: angol nyelv
Egyéni fogadóóra: B ép. tanári, kedd 800-845

Women3

 

Sztankovics Zsuzsanna
tanító

Napközis csoport: 4.a
Tantárgyak: ének, rajz, technika, erkölcstan
E-mail: szt.zsuzsi[kukac]gmail.com
Egyéni fogadóóra: A ép. 103. terem, hétfő 1300-1345

Women3

 

Tarján Eszter
tanító

Napközis csoport: 3.c
Tantárgyak: technika
Egyéni fogadóóra: A ép. 117. terem, csütörtök 1200-1245

Women3

 

Teleky-Vámossy Erzsébet
tanító

Napközis csoport: 4.c
Egyéni fogadóóra: A ép. 110. terem, csütörtök 1630-1730

varga gabor

 

Varga Gábor
tanár, vezetőpedagógus

Tantárgyak: rajz
Egyéni fogadóóra: A ép. 201. terem, szerda 1000-1045, B ép. folyosó, hétfő 900-945

Women3

 

Vargáné Rácz Katalin
tanár

Osztályfőnök: 6.b
Tantárgyak: angol nyelv
Egyéni fogadóóra: B ép. 404. terem, hétfő 1100-1145

Women3

 

Vári Boglárka
tanító

Osztályfőnök: 1.c
Tantárgyak: magyar, matematika, ének, technika, erkölcstan, környezetismeret
Egyéni fogadóóra: A ép. 205. terem, kedd 1000-1045

Women3

 

Vass Lászlóné
tanító

Osztályfőnök: 4.c
Tantárgyak: magyar, matematika, angol nyelv, környezetismeret, erkölcstan, technika, rajz
Egyéni fogadóóra: A ép. 110. terem, csütörtök 900-945

venyercsan judit

 

Venyercsán Judit
tanító, vezetőpedagógus

Osztályfőnök: 3.b
Tantárgyak: magyar, matematika, környezetismeret, erkölcstan
E-mail: venyercsan.judit[kukac]gmail.com
Egyéni fogadóóra: A ép. 207. terem, szerda 1000-1045

Women3

 

Veresné Demeter Gyöngyi
tanár

Napközis csoport: 5.a, 5.d, 6.a, 6.b, 6.c, 6.d
Egyéni fogadóóra: B ép. tanári, kedd 1640-1730

Men5

 

Vész László
tanár

Osztályfőnök: 7.b
Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, történelem
Egyéni fogadóóra: B ép. 203. terem, szerda 900-945

Women3

 

Zsarnai Éva
tanár

Tantárgyak: német nyelv, erkölcstan
Egyéni fogadóóra: B ép. folyosó, szerda 1100-1145

Men5

 

Zsarnai Gábor
tanár

Tantárgyak: technika
Egyéni fogadóóra: B ép. 102. terem, kedd 1350-1430