2017/2018. tanév

Feltöltés alatt ...

 

2016/2017. tanév

Agyagozás 1-4. évf.

Bikesicsné Bujtás Zsuzsa
Időpont: hétfő 16:00-17:00
Helyszín:A / 208

Alapozó fejlesztés 1-2.évf

Csiszárné Padányi Barbara; Varga Katalin
Időpontok: kedd 16:00-17:30 és csütörtök 13:00-14:30
Helyszín: A / 010

Anyanyelvi játékok 2.c

Szénási Anna
Időpont: kedd 16:00-17:00
Helyszín: A / 101

Báb 4.b

Csiszárné Padányi Barbara
Időpontok: csütörtök 12:00-12:45 és péntek 13:00-13:45
Helyszín: A / 013

Balett 1-2. évf.

Kézér Eszter
Időpont: hétfő 13:45-14:30
Helyszín: A / 010

Citera 6.b

Mihalovics Csilla
Időpont: csütörtök 14:15-től
Helyszín: A / 210

Dráma 1-2. évf

Isépy Mária
Időpont: hétfő 16:00-17:00
Helyszín: A / 010

Dráma 3-5. évf.

Isépy Mária
Időpont: csütörtök 16:00-17:00
Helyszín: A / 010

Felsős kosárlabda 5-8. évf.

Szántó Szilárd
Időpontok: kedd 14:30-15:15 és péntek 14:00-14:45
Helyszín: A / tornaterem

Főzőcske 1-4. évf.

Baranyi Beáta
Időpontok: kedd 16:00-17:00 és szerda 16:00-17:00
Helyszín: A / 019

Furulya 3.b

Venyecsán Judit
Időpont: péntek 12:00-12:45
Helyszín: A / 210

Furulya 1.b

Kolláth Erzsébet
Időpontok: hétfő 13:15-13:45 és csütörtök 13:30-14:00
Helyszín: A / 209

Furulya 1.c

Vári Boglárka
Időpontok: szerda 13:00-13:45
Helyszín: A / 119

Furulya 2., 3., 4.

Mihalovics Csilla
Időpont: hétfő 13:00-14:00
Helyszín: A / 210

Gyerektorna 2. évf.

Szántó Szilárd
Időpontok: kedd 13:00-13:45 és péntek 12:00-12:45
Helyszín: A / tornaterem

Gyerektorna 1. évf.

Farkas László
Időpontok: csütörtök 15:45-16:30 és péntek 14:00-14:45
Helyszín: A / tornaterem

Gyöngyfűzés 1-4. évf.

Gyimes Bernadett
Időpont: hétfő 13:45-14:30
Helyszín: A / 112

Itt a színpad 3-4. évf.

Csiszárné Padányi Barbara
Időpont: péntek 14:00-15:00
Helyszín: A / 010

Kézműves 1-4. évf.

Vári Boglárka
Időpontok: hétfő 16:00-17:00 és csütörtök 16:00-17:00
Helyszín: A / 205

Kreatív szakkör 5-8. évf.

Földi Anna
Időpontok: péntek 14:15-16:00
Helyszín: B /

Kosárlabda 3-4. évf.

Farkas László
Időpontok: hétfő 14:00-14:45 és csütörtök 14:00-14:45
Helyszín: A / tornaterem

Matematika 4. évf.

Konrád Ágnes
Időpont: szerda 13:45-14:30
Helyszín: A / 112

Matematika 3. évf.

Venyecsán Judit
Időpont: szerda 14:00-14:45
Helyszín: A / 113
Időpont: szerda 16:00-17:00
Helyszín: A / 207

Matematika 2. évf.

Párkányi Zsuzsanna
hétfő 16:00-16:45
Helyszín: A / 105

Művészi modern tánc 3-4. évf.

Kézér Eszter
kedd 13:45-14:30
Helyszín: A / 010

Természetbúvár 2-4.évf.

Menich Ágnes
péntek 15:00-15:45
Helyszín: A / 210

Természetismeret 2. évf.

Párkányi Zsuzsanna
szerda 16:00-16:45
Helyszín: A / 105

Tündérforgács 1-4. évf.
Bokodi-Oláh Eleonóra
kedd 16:00-17:15
Helyszín: A / 109