2021/2022. tanév

Ketten írtuk - illusztráltuk pályázat, illusztráció kategória (kerületi)
2019.09.25.

I. helyezés: Kertész Boróka 2.c, Vörös Emma 3.b, Zentai-Kovács Zóra 4.c, G.Nagy Bulcsú
II. helyezés: Szekeres Hanna 2.c, Kupcsik Lídia3.b, Steitz Mihály 3.b, Benn Szonja 5.c, Boros Lotti 7.a
III. helyezés: Raszler András 2.c, Leel-Őssy Kitti 3.b, Boros Villő 8.a
Különdíj: Bognár Kincső 5.c, Györki Fruzsina 7.b, Miklósi Luca 7.b
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Ketten írtuk - illusztráltuk pályázat, meseíró kategória (kerületi)
2019.09.25.

Különdíj: Györki Fruzsina 7.b, Miklósi Luca 7.b
Felkészítő tanár: Vastagh Zsófia

2020/2021. tanév

Zrínyi Ilona matematikaverseny (matematika, országos)
2021.06.09.

X.helyezés: Rátkai Regő 5.a
Felkészítő tanár: Gurdon Józsefné

Sebők Gábor emlékverseny (angol nyelv, országos)
2021.04.16.

I. helyezés: The Detectives csapata 6.c: Gazdag Viola, Mihálka Anna, Molnár Csilla
II. helyezés: Team for Breakfast 6.b: Jánváry Zsombor, Almer Matilda, Bánfy Hanna
IV. helyezés: Killer Piglets 6.a: Takács Mátyás, Madar Vince, Kismartoni Kálmán
VII. helyezés: Detection Club 6.b: Losonci Lívia, Biró Bodza, Krizsán-Keszei Bence
VIII. helyezés: Lady Fingerprints 6.a: Piller Zsófia, Tóth Nóra, Varga Borbála
IX. helyezés: Miss Marples csapata 6.a: Gozlan-Vajda Nikolett, Hoós Alice, Horváth Jázmin
Felkészítő tanárok: Kovács Magdolna, Tarczaliné Kalamen Judit, Vastagh Zsófia

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos)
2020.12.05.

XIII. helyezés: Eisler Olga 5.c, Huszár Emma Hedvig 5.c, Saly Sebestyén 5.c, Samu András 5.c
Felkészítő tanár: Tarczaliné Kelemen Judit

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (fővárosi)
2020.11.16.

I. helyezés: Eisler Olga 5.c, Huszár Emma Hedvig 5.c, Saly Sebestyén 5.c, Samu András 5.c
V. helyezés: Almer Matilda 6.b, Jánváry Zsombor 6.b, Mádai Alma 6.b, Virágvölgyi Flóra 6.b
Káli Eszter 7.c, Mozsik Lili 7.c, Vámos Emma 7.c, Márton Júlia 7.c
XI. helyezés: Csipler Julianna 5.a, May Péter 5.a, Rátkai Regő 5.a, Surányi Róza 5.a
Felkészítő tanárok: Tarczaliné Kelemen Judit, Vész László, Vastagh Zsófia, Tátrai Ildikó

Bolyai Matematika Verseny (megyei)
2020.11.13.

IV. helyezés: ORAV csapata: Molnár Ambrus, Bálint Olivér, Schuszter Vince, Rátkai Regő
V. helyezés: Utolsók 2.0 csapata: Szabó Gergely, Laczkó Balázs, Péczely Márton, Szelei-Kis Zalán
VI. helyezés: Oszt b-sek csapata: Almer Matilda, Jánváry Zsombor Ábel, Mádai Alma, Virágvölgyi Flóra
Kecses Kecskék csapata: Mocsári Botond, Nyuzó Bálint Levente, Koszta Martin, Beke Róbert Iván
VII. helyezés: HARECSEVE csapata: Balázs Hanna, Német Rebeka, Porkoláb Csenge, Vajda Velmira
XIII. helyezés: BOFÜMOKA csapata: Somogyi Borbála,Fülöp Gusztáv, Molnár Bálint,Kovács Attila
XVI. helyezés: Gesztenyés logika csapata: Jeges Aurél, Takács Mátyás András, Madar Vince, Kismartoni Kálmán
XVIII. helyezés: Dumbledore serege csapata: Gyányi András Ferenc, Huszár Emma, Eisler Olga, Massányi Zétény Zsolt
XXII. helyezés: Boros Villő Szófia, Jóna Dalma Kincső, David Noa, David Romi
XXIII. helyezés: Jürg&Jürgen csapata: Bálint Alíz, Tóth Lenke, Liegner Nándor, Mázi Júlia
XXX. helyezés: Matek Ászok csapata: Néder Brúnó, Kranabeth Leila, Bényi Olivér, Péczely Martina Zsófia
Felkészítő tanárok: Gurdon Józsefné, Márkus Krisztina, Vas Vivien, Tóth László

"Ketten írtuk-illusztráltuk" kerületi meseíró és illusztrátori pályázat (Illusztrátori kategória)
2020.10.06.

I. helyezés: Palkó Ágnes 2.c, Benyó Dorottya 3.b, G. Nagy Bulcsú 4.c, Kelemen Enikő Teodóra 6.a, Herkely Panni 8.a
II. helyezés: Skribek Lilla 2.c, Jánváry Rege Sarolta 3.a, Corvin-Szabó Máté 4.c, May Júlia 7.b, Szalkai Panna 8.a
III. helyezés: Tallós Blanka 1.c, Pető-Nagy Zsombor 3.c, Bisztray-Balku Matild- Bognár Kincső 4.c, Nagy Júlia 6.b, Bodor Janka 8.a
Különdíj: (mese+rajz) David Noa 7.a, Kohut Vince 8.b
Felkészítő tanárok: Szénási Anna, Józsa Ildikó, Horváth Ildikó

 

2019/2020. tanév 

2018/2019. tanév

2017/2018. tanév

2016/2017. tanév

2015/2016. tanév 

2014/2015. tanév

2013/2014. tanév

2012/2013. tanév

2011/2012. tanév

2010/2011. tanév

2009/2010. tanév

2008/2009. tanév

2007/2008. tanév