Aktuális befizetési napok

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2021. június 1-15. terjedő időszakra (11 nap)
az online befizetés határideje: 2021. MÁJUS 18.
Eddig a napig kérjük zárják le megrendelésüket!

Amennyiben új nyilatkozatot kell rögzítenie, akkor a nyilatkozat beküldésének határideje az aktuális befizetési határidőt megelőzően 5 munkanap.

Felhívjuk figyelmüket arra, hogy megrendeltnek az az étkezés minősül, amelyet ki is fizettek.
A határidő letelte után pótbefizetésre se személyesen, se elektronikusan nincs lehetőség!
Viszont lehetőségük van már most három hónapra előre megrendelésüket megtenni!

Megértésüket köszönjük!
Iskolavezetés

Étkezési térítési díjak

2012. szeptember 3-tól iskolánkban a Biogasztro Kft. biztosítja az étkezést.
A 2019. január 1-jén életbe lépett szerződés alapján az étkezési térítési díjak az alábbiak:

Normál:

Ebéd:

450 Ft / nap

Tízórai + ebéd + uzsonna

710 Ft / nap

Tízórai + ebéd

580 Ft / nap

Ebéd + uzsonna

580 Ft / nap

Diétás:

Ebéd:

510 Ft / nap

Tízórai + ebéd + uzsonna

890 Ft / nap

Tízórai + ebéd

700 Ft / nap

Ebéd + uzsonna

700 Ft / nap

Ebédlemondás

Ebédet lemondani a KRÉTA felületen keresztül a lemondani kívánt napot megelőző nap 900 óráig lehetséges!

Lemondás magyarázó képernyőkép

Segítségért a 06-1-487-8158-as telefonszámon vagy a penztar<kukac>gyertyanffy.elte.hu Fürész Máriához fordulhatnak!

Tisztelt Szülők!

Kérjük Önöket, hogy április 16-ig mondják le gyermekük befizetett étkezését, mert jelenlegi tudásunk szerint április 19-én indul az iskola. Ha változás lesz, jelezni fogjuk.
A májusi befizetés határideje április 17. Ne feledjék, hogy be kell fizetniük, mert később már nem tudnak májusra megrendelést rögzíteni! A keletkezett jóváírást akkor használja fel a program a májusi befizetésnél, ha a jóváírás a megrendelés előtt bekerült a virtuális pénztárcájukba.

Köszönjük kitartó együttműködésüket!

Tisztelt Szülők!

A jelenléti oktatás a kormány bejelentése alapján legkorábban április 12-én indul. Kérjük Önöket, hogy gyermekük étkezését az április 7., 8. és 9-ei napokra mondják le a Kréta rendszerben. A lemondás határideje: 2021. április 1. 9:00 óra.

Köszönjük együttműködésüket!
Üdvözlettel, Mesterházy Ferenc igazgató

Tisztelt Szülők!

Felhívom szíves figyelmüket, hogy az áprilisi ebédbefizetésnek holnap, azaz március 18-án van a határideje. A jelenlegi információink szerint április 7-én, szerdán folytatódik a jelenléti oktatás, tehát ha elmulasztják a befizetést, akkor gyermeküknek nem lesz egész hónapban étkezése. Ha addig a kormányzat a digitális oktatás folytatásáról rendelkezik, akkor ezeket a napokat le lehet/kell mondaniuk.

Köszönjük együttműködésüket!

Kedves Szülők!

A kormány határozata alapján az iskola 2021.03.08., hétfőtől tantermen kívüli, digitális munkarend bevezetésével biztosítja a tanulók tanulmányi kötelességének teljesítését.

Sajnos az étkezést nem tudjuk központilag lemondani, ezért kérjük Önöket, hogy azt 2021.04.06-ig tartó időszakra mondják le.

A jelenleg ismertek szerint a mi iskolánkban, az iskolai munkarendtől eltérően, 2021.04.07., szerda lesz az első tanítási nap, nem pedig 04.08. csütörtök. Aki már megrendelte az ebédet korábban, kérem igény szerint módosítsa azt!

Üdvözlettel:  Mesterházy Ferenc igazgató