Kerületi mezei futóverseny
2016.04.28.

Csapat verseny (I. korcsoport)
I. helyezés: Gémes Blanka 1.c, Machács Léda 3.c, Nyerges Zsófia 1.c, Szöllősi Villő 2.b,
Dobos Zoltán 2.c, Erős Gusztáv 3.c, Kohut Vince 3.b, Varga Zénó 2.c
Egyéni verseny (I. korcsoport)
I. helyezés: Machács Léda 3.c
II. helyezés: Gémes Blanka 1.cIII. helyezés: Erős Gusztáv 3.c
IV. helyezés: Kohut Vince 3.b
V. helyezés: Varga Zénó 2.c
Egyéni verseny (III. korcsoport)
I. helyezés: Tóth Márton 6.c
III. helyezés: Vajda János 6.c

Kerületi atlétika-összetett bajnokság
2016.04.04.

Csapat verseny - többpróba versenyszám
I. helyezés (III. korcsoport): Kosik Ágost 6.a, Polányi Ádám 6.c, Schumayer Márton 6.b, Török Levente 6.a, Vajda János 6.c, Zonda Bese 6.a
III. helyezés (IV. korcsoport): Ficsor Milán 8.b, Hosszú Zétény 7.b, Ispánky Leó 8.b, Thang Ming Zhe 8.b, Uzoni Tamás 8.b
Egyéni verseny - többpróba versenyszám
I. helyezés (IV. korcsoport): Thang Ming Zhe 8.b
II. helyezés (III. korcsoport): Schumayer Márton 6.b
III. helyezés (III. korcsoport): Polányi Ádám 6.c

Kerületi labdarúgás - zárt (I. korcsoport)
2016.02.22.

I. helyezés: Mocsári Botond 2. a, Karácsonyi Ádám 2.a, Korda Dániel 2.a, Dunay Máté 2.a, Bolla Kornél 2.c, Fogarasi Máté 2.c, Dobos Zoltán 2.c, Gémes Áron 2.c, Ágh Endre 3.b, Török Vince 3.b, Török Vince 3.b

Fitt leszel, ha itt leszel - Játékos sportverseny (II. korcsoport)
2016.02.20.

II. helyezés: Dászkál Benedek 3.a, Dobos Petra 4.b, Dobos Zoltán 2.c, Gémes Áron 2.c, Hernádvölgyi Dalma 3.a, Jankó Virág 2.a, Kenesey Botond 4.d, Kengyel Zsófia 3.c, Kiss Elza 4.b, Kohut Vince 3.b, Machács Léda 3.c, Mezei Ábrahám 3.a, Nagy Alexander 4.d, Szalkai Panna 3.a, Szalóky Laura 4.a, Szloszjár Donát 3.c, Török Vince 3.b, Uzoni Dalma 4.a, Zalavári Barnabás 4.c

Kerületi kosárlabda verseny (III. korcsoport)
2015.12.15.

II. helyezés: Orbán Balázs 5.b, Schuszter Máté 5.b, Fodor Kornél 5.c, Lerner Márton 5.c, Nagy Vince 5.d, Cardinael Jan 6.a, Kosik Ágoston 6.a, Török Levente 6.a, Zonda Bese 6.a, Zalavári András 6.b, Szabó Barnabás 6.c

Kerületi kosárlabda bajnokság (III. korcsoport)
2015.12.10.

II. helyezés: Salamon Kata 6.c, Lovass Orsolya 6.c, Keszei Kira 6.c, Liegner Zsuzsanna 5.b, Fodor Janka 5.b, Pintér-Kellner Szinta 5.d, Nyuzó Dóra 6.a, Firtos Fanni 6.b, Heigl Dorottya7.a, Molnár-Bíró Hanna 6.b

Kerületi úszóverseny (II. korcsoport)
2015.10.17.

Mellúszás
II. helyezés: Vámos Judit 4.c
III. helyezés: Mezei Ábrahám 3.a
Gyorsúszás
III. helyezés: Vámos Judit 4.c
Váltóúszás
III. helyezés: Kenesey Botond 4.d, Mezei Ábrahám 3.a, Katona, Mocsári Levente 4.c, Karácsonyi Simon 4.d, Vámos Judit 4.c, Kiss Ágnes 3.b, Erdődi Janka 4.c, Szalkai Panna 3.a, Bodor Emma 3.a

Kerületi Váltóbajnokság (I. korcsoport)
2015.09.15.

II. helyezés: Jankó Virág 2.a, Mozsik Lili 2.c, Machács Léda 3.c, Kengyel Zsófia 3.c
II. helyezés: Ágh Endre 3.b, Kohut Vince 3.b, Gémes Áron 2.c, Dobos Zoltán 2.c

Kerületi Váltóbajnokság (III. korcsoport)
2015.09.15.

I. helyezés: Schumayer Márton 6.b, Bakos Balázs 6.a, Vajda János 6.c, Kosik Ágost 6.a
III. helyezés: Molnár-Bíró Hanna 6.b, Winkler Maja 6.b, Salamon Kata 6.c, Kercsó Zsófia 6.a

Kerületi pályabajnokság
2017.05.23.

100 m futás
I. helyezés: Hosszú Zétény 8.b
300 m futás
II. helyezés: Hosszú Zétény 8.b
1 500 m futás
I. helyezés: Hosszú Zétény 8.b

Országos Fitness Bajnokság
2017.05.02.

I. helyezés: Kiss Elza 5.b

Kerületi floorball bajnokság - csapatverseny (III. korcsoport)
2017.03.07.

II. helyezés: Vészi-Hajdu Marcell 5.c, Mocsári Levente 5.c, Szatmári Marcell 5.a, Laki Márk 6.d, Schuszter Máté 6.d, Barankai Márton 6.d

Fitt leszel, ha itt leszel - csapatverseny (II. korcsoport)
2017.02.19.

I. helyezés: Dobos Petra 5.b, Kengyel Zsófia 4.c, Hernádvölgyi Dalma 4.a, Machács Léda 4.c, Bálint Aliz 3.b, Simon Laura 4.a, Nyerges Zsófia 2.c, Gémes Blanka 2.c, Vörös Panna 3.b, Szloszjár Donát 4.c, Grosch Dániel 4.b, Török Vince 4.b, Jánossa Bence 4.c, Jánossa Márton 2.c, Mezei Ábris 4.a, Gloviczky Botond 2.c, Dobos Zoltán 3.c, Kőhalmi Áron 3.b

Kerületi kosárlabda bajnokság (III. korcsoport)
2017.02.07.

III. helyezés: Vészi-Hajdu Marcell 5.c, Kató Márk 5.c, Szakács Márton 5.c, Zalavári Barnabás 5.c, Katona Márton 5.d, Nagy Vince 6.d, Szatmári Marcell 5.a, Orbán Balázs 6.b, Lerner Márton 7.b, Gálffy Szabolcs 6.b

Kerületi kosárlabda bajnokság (II. korcsoport)
2017.01.18.

II. helyezés: Magyar Panna 4.b, Medovarszki Réka 4.a, Polgár Zsófia 4.a, Tóth Sára 4.a, Kőhalmi Áron 3.b, Mohácsi Marcell 4.c, Csajtai Simon 4.a, Laczkó Domonkos 4.a, Török Vince 4.b, Mezei Ábrahám 4.a, Dászkál Benedek 4.a, Kútvölgyi Levente 4.d
A csapat legjobbja: Polgár Zsófia 4.a

Kerületi labdarúgó bajnokság (IV. korcsoport)
2017.01.17.

II. helyezés: Durucz Gergő 8.a, Kocsis Márk 8.a, Kiss Vitéz 8.b, Juhász Gergely 8.b, Cardinael Jan 7.a, Márton Ádám 7.a, Kosik Ágost 7.a, Schumayer Márton 7.b

Kerületi labdarúgó verseny (IV. korcsoport)
2016.12.08.

II. helyezés: Durucz Gergő 8.a, Kocsis Márk 8.a, Kiss Vitéz 8.b, Juhász Gergely 8.b, Cardinael Jan 7.a, Márton Ádám 7.a, Kosik Ágost 7.a, Schumayer Márton 7.b

Kerületi kosárlabda bajnokság (IV. korcsoport)
2016.11.22.

III. helyezés: Bakos Balázs 7.a, Garass Fábián 8.b, Juhász Gergely 8 b, Kiss Vitéz 8.b, Lerner Bálint 8.a, Lerner Márton 7.b, Márton Ádám 7.a, Orbán Balázs 6.b, Schuszter Máté 6.b, Szabó Barnabás 7.b

Kerületi mezei futás - egyéni verseny (I., IV. korcsoport)
2016.10.18.

I. helyezés: Gémes Blanka 2.c, Varga Zénó 3.c, Hosszú Zétény 8.b
II. helyezés: Nyerges Zsófia 2.c

Kerületi mezei futás - csapatverseny (I., III. korcsoport)
2016.10.18.

I. helyezés: Gémes Blanka 2.c, Mihálka Anna 2.c, Nyerges Zsófia, 2.c, Vörös Panna 3.c, Gloviczky Botond 2.c, Jánossa Márton 2.c, Szabó Márton 3.a, Varga Zénó 3.c
II. helyezés: Kovács Luca 5.a, Mihálka Zsófia 7.b, Soós Anna Petra 6.d, Vörös Luca 6.a
III. helyezés: Kismartoni Kálmán 2.a, Kolozsi Márton 2.c, Rabata Bence 2.c, Mészáros Boldizsár 2.a

Kerületi úszóverseny - egyéni, mellúszás (II. korcsoport)
2016.10.15.

II. helyezés: Török Vince 4.b

Kerületi úszóverseny - csapatverseny (II. korcsoport)
2016.10.15.

III. helyezés: Damsits Réka 3.b, Hernádvölgyi Dalma 4.a, Jankó Virág 3.a, Jánossa Bence 4.c, Mezei Eszfír 3.a, Mocsári Botond 3.a, Szántó Csenge 3.a, Szloszjár Donát 4.c, Török Vince 4.b, Varga Zénó 3.c

Kerületi váltóbajnokság - csapatverseny (I., II., III., IV. korcsoport)
2016.09.13.

I. helyezés: Farkas Johanna 2.c, Gémes Blanka 2.c, Mihálka Anna 2.c, Nyerges Zsófia 2.c, Ágh Endre 4.b, Gémes Áron 3.c, Grosch Dániel 4.b, Mezei Ábrahám 4.a, Jánossa Márton 2.c, Gloviczky Botond 2.c, Erdős Zoltán 3.c, Rácz Márton 3.a
II. helyezés: Juhász Gergely 8.b, Kiss Vitéz 8.b, Kosik Ágost 7.a, Schumayer Márton 7.b, Dobos Virág 3.a, Kengyel Zsófia 4.c, Kurimay Szofi 3.b, Machács Léda 4.c,
III. helyezés: Balázs Vince 6.a, Orbán Balázs 6.b, Schuszter Máté 6.b, Vajda János 7.b

Kerületi pályabajnokság
2018.04.24.

300 m futás
III. helyezés: Vajda János 8.b
Távolugrás
I. helyezés: Schumayer Márton 8.b

Kerületi mezei futóverseny
2018.04.18.

Egyéni
I. helyezés: Gémes Blanka 3.c
II. helyezés: Mihálka Anna 3.c, Machács Léda 5.c
III. helyezés: Schuszter Lelle 5.b, Vajda János 8.b
Csapat
I. helyezés: Vörös Panna 4.b, Bognár Anna 3.c, Machács Léda 5.c, Schuszter Lelle 5.b
II. helyezés: Gloviczky Botond 3.c, Jánossa Márton 3.c, Kőhalmi Áron 4.b, Török Vince 5.b
II. helyezés: Vajda János 8.b, Schumayer Márton 8.b, Cardinael Jan 8.a, Tóth Marcell 8.b

Szellemi olimpia (kerületi) vetélkedő
2018.04.13.

II. helyezés: Szép Sára 7.a, Gerlei Ferdinánd 7.a, Kőhalmi Olivér 7.b

Kerületi partizán bajnokság
2018.03.23.

II. helyezés: Dobos Zoltán 4.c, Gémes Áron 4.c, Ágh András 5.b, Kőhalmi Áron 4.b, Jánossa Márton 3.c, Török Vince 5.b, Jánossa Bence 5.c, Boros Villő 4.a, Szántó Csenge 4.a, Csipler Nóra 4.a, Nyerges Zsófia 3.c, Farkas Johanna 3.c, Damsits Réka 5.c

Kerületi floorball verseny
2018.03.06.

III. helyezés: Vészi-Hajdu Marcell 6.c, Mocsári Levente 6.c, Szatmári Marcell 6.a, Török Vince 5.b, Kenessey Botond 6.d, Katona Márton 6.d

Fitt leszel, ha itt leszel! (kerületi csapatverseny)
2018.02.17.

I. helyezés: Jánossal Bence 5.c, Török Vince 5.b, Kőhalmi Áron 4.b, Dobos Zoltán 4.c, Jánossal Márton 3.c, Simon Ábel 2.b, Vince Csoma 2.a, Gyimesi Marcell 3.c, Machács Léda 5.c, Kengyel Zsófia 5.c, Farkas Johanna 3.c, Nyerges Zsófia 3.c, Rabata Bence 3.c, Vörös Panna 4.b, Gémes Blanka 3.c, Mihálka Anna 3.c

Kerületi kosárlabda bajnokság
2018.02.06.

II. helyezés: Medovarszky Réka 5.a, Horváth Emma 6.a, Pintér-Kellner Szinta 7.c, Pintér-Kellner Gyöngy 5.c, Polgár Zsófia 5.a, Bendik Hanna 5.b, Polnauer Borbála 6.a, Nyerges Zsófia 3.c, Farkas Johanna 3.c, Szántó Csenge 4.a

Kerületi kosárlabda verseny
2018.01.30.

I. helyezés: Pintér-Kellner Szinta 7.c, Mohácsi Márton 5.c, Katona Márton 6.d, Vészi-Hajdu Marcell 6.c, Zalavári Barnabás 6.c, Mezei Ábrahám 5.a, Török Vince 5.b, Csajtai Simon 5.a, Dászkál Benedek 5.a, Szelei-Kis Zalán 5.a, Polgár Zsófia 5.a, Takács Bálint 5.a

Kerületi labdarúgó nyílt bajnokság
2018.01.16.

I. helyezés: Bálint Olivér 2.a, Ferenczi Ábris 2.a, Ferenczy András 2.c, Gyimesi Marcell 3.c, Gyulai Gábor 3., Horváth-Gergely Vilmos 1.a, Kelemen Attila 1.a, Mohácsi Mihály 2.c, Saly Sebestyén 2.c, Virág Fülöp 2.c

Kerületi kosárlabda bajnokság
2017.12.12.

II. helyezés: Keszei Kira 8.b, Kiss Alexa 7.a, Kiss Hanga 8.b, Lovass Orsolya 8.b, Pintér-Kellner Szinta 7.c, Polgár Zsófia 5.a, Pólya Virág 7.a, Wéber Alexandra 7.a,

MATSZ Budapest-Vidéki bajnokság (Magyar Torna Szövetség szervezése)
2017

Országos bajnoki cím: Herczegh Ágnes 4.a

Kerületi váltóbajnokság
2017.10.10.

I. helyezés: (I. kcs.) Bánfy Hanna 3.b, Mihálka Anna 3.c, Gémes Blanka 3.c, Trimmel Fruzsina 2.a, (II. kcs.) Machács Léda 5.c, Kengyel Zsófia 5.c, Nyerges Zsófia 3.c, Vörös Panna 4.b
III. helyezés: Török Vince 5.b, Erős Gusztáv 5.c, Jánossa Bence 5.c, Jánossa Márton 3.c

Kerületi úszóverseny
2017.10.14.

Gyorsúszás
I. helyezés: Damsits Réka 5.c
II. helyezés: Gloviczky Botond 3.c
Hátúszás
II. helyezés: Gloviczky Botond 3.c
III. helyezés: Varga Zénó 4.c
Mellúszás
II. helyezés: Jánossa Bence 5.c
III. helyezés: Beke Róbert 4.a
Váltóúszás
III. helyezés: Szántó Csenge 4.a, Dedinszky Nóra 3.c, Csipler Nóra 4.a, Bodor Janka 5.a, Damsits Réka 5.c, Szloszjár Donát 5.c, Jánossa Márton 3.c, Varga Zénó 4.c, Jánossa Bence 5.c, Gloviczky Botond 3.c

Kerületi röplabda bajnokság
2019.05.28.

I. helyezés: Vajda Velmira 6.b, Sivák Laura 6.b, Nagy Alexandra 6.a, Fehér Imola 6.c, Damsits Réka 6.c, Lippi Chiara 6.c, Dobos Perta 7.a, Vincze Paula 5.b, Tóth Lenke 5.b

Kerületi szellemi Olimpia (csapatverseny)
2019.03.29.

II. helyezés: Szántó Csenge 5.a, Damsits Réka 6.c, Machács Léda 6.c ,Steixner Zsófia 6.c (III. korcsoport)
Pólya Virág 8.a, Kőhalmi Olivér 8.b, Barankai Márton 8.b, Balázs Vince 8.a (IV. korcsoport)

Kerületi kosárlabda bajnokság
2019.02.12.

II. helyzés: Ágh Endre 6.b, Török Vince 6.b, Kohut Vince 6.b, Mezei Ábris 6.a, Dászkál Benedek 6.a, Laczkó Domonkos 6.a, Laczkó Balázs 6.a, Szelei-Kis Zalán 6.a, Winkler Marcell 6.b, Csajtai Simon 6.a, Kőhalmi Áron 5.b, Polgár Zsófia 6.a, Takács Bálint 6.a, Nagy Milán 5.b, Horváth-Gergely Artúr 5.b

Fitt leszel, ha itt leszel! kerületi csapatverseny
2019.02.09.

I. helyezés: Farkas Johanna 4.c, Gáva Johanna 2.a, Gellért András 2.a, Gémes Blanka 4.c, Gloviczky Botond 4.c, Horváth-Gergely Vilmos 2.a, Jánossa Márton 4.c, Kelemen Attila Szabolcs 2.a, Machács Nóra 2.b, Mihálka Anna 4. c, Molnár Ambrus 3.a, Morvai-Lovász Lola 2.b, Néder Brúnó 3.b, Nyerges Zsófia 4.c, Rabata Bence 4.c, Szántó Csenge 5.a, Virágvölgyi Flóra 4.b

Kerületi Partizán Bajnokság (csapatverseny)
2019.02.04.

III. helyezés: Boros Lilla Lotti 4.a, Farkas Johanna 4.c, Gémes Blanka 4.c, Mihálka Anna 4.c, Nyerges Zsófia 4.c, Glovitzky Botond 4.c, Jánossa Márton 4.c, Kolozsi Márton 4.c, Rabata Bence 4.c, Vészi-Hajdu Ádám 4.c

Kerületi kosárlabda bajnokság
2019.01.15.

II. helyezés: Szántó Csenge 5.a, Nagy Alexandra 6.a, Polgár Zsófia 6.a, Heigl Boglárka 6.b, Kiss Ágnes 6.b, Korda Blanka 6.b, Schuszter Lelle 6.b, Sivák Laura 6.b, Vajda Velmira 6.b, Nagy Karolina 6.c, Vámos Emma 5.c

Kerületi kosárlabda verseny
2018.12.11.

II. helyezés: Orbán Balázs 8.b, Tóth Kristóf 8.a, Németi Bence 8.c, Gerlei Ferdinánd 8.a, Kaltenecker Kristóf 8.b, Pintér-Kellner Szinta 8.c, Szabó Domonkos 7.b, Katona Márton 7.b, Zalavári Barnabás 7.c, Molnár Botond 7.c, Szakács Márton 7.c

Kerületi úszóbajnokság
2018.11.01.

Váltóúszás
I. helyezés: Gloviczky Botond 4.c, Takáts Mátyás 4.a, Szloszjár Iván 4.a, Virág Benjámin 4.c, Bartos Bence 3.b, Benyó Júlia 5.a, Szántó Csenge 5.a, Bogdán Szilvia 4.c, Deák -Molnár Dóra 3.b, Nagy Júlia 4.b
Gyorsúszás
I. helyezés: Benyó Júlia 5.a, Gloviczky Botond 4.c
III. helyezés: Takáts Mátyás 4.a
Hátúszás
I. helyezés: Gloviczky Botond 4.c
III. helyezés: Takáts Mátyás 4.a
IV. helyezés: Szloszjár Iván 4.a
Mellúszás
I. helyezés: Benyó Júlia 5.a

Kerületi váltóbajnokság
2018.10.10.

I. helyezés: Gémes Blanka, Farkas Johanna, Mihálka Anna, Nyerges Zsófia (4.c oszt.)
II. helyezés: Svasznek Kata 2.c, Mohai-Lovász Lola 2.b, Gáva Johanna 2.a, Lánczos Marion 2.a, Gloviczky Botond 4.c, Jánossa Bence 4.c, Rabata Máté 4.c, Kismartoni Kálmán 4.a
III. helyezés: Machács Léda 6.c, Kengyel Zsófia 6.c, Simon Laura 6.a, Dobos Petra 7.a, Nyúzó Dóra 8.a, Vörös Luca 8.a, Polgár Szofi 8.b, Varga Lili 8.b
V. helyezés: Gellért András 2.a, Kis-Wimmer Márk 2.a, Horváth-Gergely Vilmos 2.a, Simon Ábel 3.b

Kerületi Mezei Futóbajnokság
2018.09.26.

Egyéni
I. helyezés: Gémes Blanka 4.c
Csapat
I. helyezés: Gémes Blanka 4.c, Mihálka Anna 4.c, Nyerges Zsófia 4. c, Vörös Panna 5.b;
Gloviczky Botond 4.c, Jánossa Márton 4.c, Rabata Bence 4.c, Kismartoni Kálmán 4.a
II. helyezés: Machács Léda 6.c, Gyányi Réka 6.c, Schuszter Lelle 6.b, Heigl Boglárka 6.b;
Corvin-Szabó Máté 2.c, Horváth-Gergely Vilmos 2.a, Pados Olivér 2.b, Simon Ábel 3.b
III. helyezés: Török Vince 6.b, Laczkó Domonkos, 6.a, Szloszjár Donát 6.c, Kőhalmi Áron 5.b

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny - Kárpát-medencei döntő
2016.05.28.

III. helyezés: Varga Benedek 5.d
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

"Ketten írtuk ... " Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár meseíró pályázata
2016.05.25.

Különdíj: Breuer Domokos 5.c
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

"A képzelet szárnyán együtt könnyebb" rajzpályázat
2016.05.

I. helyezés: Dunay Emma 4.d, Kenesey Botond 4.d, Kozsik Lili 4.d, Lippi Lavínia 4.d, Marton Orsolya 4.d, Miklovicz-Ladányi Eszter 4.d, Pataki Maja 4.d, Riesz Júlia 4.d, Smaraglai Petra 4.d, Srteng Márkó 4.d, Szentirmay Márton 4.d, Szőke Fruzsina 4.d
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Kerületi matematika verseny
2016.04.26.

I. helyezés: Nagy Vince 5.d
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Kerületi alsó tagozatos népdalverseny
2016.04.21.

Kiemelt arany minősítés dicsérettel: 2.c osztály
Andrásfalvy Soma; Ballai Beatrice; Boda Lina; Dobos Zoltán; Fogarasi Mihály; Gémes Áron; Herdinand Réka; Kenéz Anna; Krizsán – Keszei Zorka; Mozsik Lili; Szatmári Lenke; Tóth Kinga; Tóth Petra; Vámos Emma; Varga Zénó; Viczián Milán
Felkészítő tanár: Mihalovics Csilla

8. Gyerek Arc Országos Óriásplakát Rajzpályázat
2016.04.15.

Kiállító alkotók: Benárd Ármin 8.a, Horváth Benedek 6.b, Pleck Viktória 4.c, Pólya Emese 7.a, Tóth Marcell 3.d
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

VIII. Országos Lovas Rajzpályázat
2016.04.12.

Kiállító alkotók: Gregorio Gloria 3.a, Herkely Panni 3.a, Krikovszky Zsóka 4.b, Smaraglai Petra 4.d
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó, Varga Gábor

Budapesti Tavaszi Fesztivál Rajzpályázata - Kínai tavasz - Sárkánytánc
2016.04.09.

I. helyezés: Nagy Alexandra 3.d
Különdíj: Molnár Botond 4.c, Steixner Zsófia 3.d
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Fővárosi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
2016.03.19.

III. helyezés: Varga Benedek 5.d
Felkészítő tanát: Fejesné Bacsa Dóra

Kerületi informatika verseny
2016.03.9-10.

Kiskomplex
III. helyezés: Biebel Botond 6.a
IV. helyezés: Cziczó Ármin 6.b
Grafika
IV. helyezés: Nyuzó Dóra 5.a
Excel
III. helyezés: Tang Ming Zhe 8.b
IV. helyezés: Berta Péter 8.b
Szövegszerkesztés
I. helyezés: Kovács Kristóf 8.a
II. helyezés: Ispánki Henrik 8.b
Felkészítő tanár: Róth Sándorné

Veszprémi Laczkó Dezső Múzeum - "A szecesszió világa" c. rajzpályázat
2016.02.27.

Dicséret: Herdinánd Réka 2.c
További 13 gyermek rajza került kiállításra: Ballai Beatricse 2.c, Dobos Zoltán 2.c, Gémes Áron 2.c, Krizsán-Keszei Zorka 2.c, Mészáros András 2.c, Mozsik Lili 2.c, Reményi Hunor 2.c, Sáry Gerda 2.c, Szatmári Lenke 2.c, Thais Dániel 2.c, Tóth Kinga 2.c, Varga Zénó 2.c, Vámos Emma 2.c
Felkészítő tanár: dr. Feketéné Antal Alice

Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei forduló)
2016.02.19.

IV.helyezés: Jeges Tihamér 4.c
Felkészítő tanár: Kardos Istvánné
IV.helyezés: Varga Benedek 5.d
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Bolyai Természettudományi csapatverseny (dél-budai területi forduló)
2016.02.05.

V. helyezés: Egeritánusok csapata: Balogh Petra 7.a Gede Zsófia 7.a Pólya Emese 7.a
Felkészítő tanár: Földi Anna

Bolyai Természettudományi verseny (körzeti forduló)
2016.02.05.

I. helyezés: Csodaország, 4.b csapata: Bodor Emma, Gyimesi Eszter, Kőszeghy Vilmos, Vass Benedek
Felkészítő tanár: Kolláth Erzsébet
III. helyezés: Metakosok az élen, 3.a csapata: Csajtai Simon, Dászkál Benedek, Mezei Ábrahám, Takács Bálint
Felkészítő tanár: Konrád Ágnes

Vers- és prózamondó verseny
2016.01.27.

Az iskolai fordulót követően Hetényi Róza 5.d és Pálhegyi Júlia 7.b képviseli majd iskolánkat a februári versenyen.
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

"Advent a Hegyvidéken" c. karácsonyi rajzpályázat
2015.11.29.

I. helyezés: Seper Júlia 5.a
II. helyezés: Kelemen Enikő 1.a
III. helyezés: Szabó-Schilling Csenge 4.c
Különdíj: Boros Villő 2.a, David Noa 2.a, Vajda Sára 4.b, Riesz Júlia 4.d, Seper Anna 5.a
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Kazinczy verseny (iskolai válogató)
2015.11.27.

I. helyezett: Mészáros Dorkát 5.d, Pólya Emesét 7.a
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (kerületi forduló)
2015.11.25.

I. helyezett: Varga Benedek 5.d
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Kerületi vers- és prózamondó verseny
2015.11.25.

III. helyezés: Fogarasi Mihály 2.c
Felkészítő tanár: Gyimes Bernadett

Bolyai matematika csapatverseny - országos forduló
2015.11.21.

XXI. helyezés: Butuskák csapata: Nagy Vince 5.d, Tóth Tamás 5.d, Varga Benedek 5.d, Verdin Dániel 5.d
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Széchenyi és kora törénelmi vetélkedő
2015.11.20.

V. helyezés: 7.b osztály tanulói: Hosszú Zétény, Juhász Gergő, Molnár Anna, Szép Emma
Felkészítő tanár: Halász Judit

Angol drámajáték verseny - 'Virányos' English Drama Game - Virányos Ált. Isk.
2015.11.18.

'Fun' Prize / Leghumorosabb előadás
'Correct language' Prize / Leghelyesebb nyelvhasználat
Resting Parrots és Monty Python csapata (5.b osztály):
Barankai Márton, Beke Marcell, Fodor Janka, Gozlan-Vajda Noémi, Juhász Júlia, Harmatha Bercel, Horváth Bence, Kaltenecker Kristóf, Kőhalmi Olivér, Liegner Zsuzsi, Schuszter Máté, Szabadi Anna
Felkészítő tanárok: Isépy Mária, Vargáné Rácz Katalin

Bolyai anyanyelvi csapatverseny
2015.11.06.

II. helyezés: Aranynégyes, 3.a csapata: Bodor Janka, Bőhm Dóra, Herkely Panni, Mezei Ábrahám
Felkészítő tanár: Konrád Ágnes
V. helyezett: 5.d csapata: Hetényi Róza, Mészáros Dorka, Soós Anna Petra, Varga Benedek
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Bolyai matematikaverseny - országos forduló
2015.11.06.

IV. helyezés: Matekosok az élen, 3.a csapata: Csajtai Simon, Dászkál Benedek, Mezei Ábrahám, Takács Bálint
Felkészítő tanár: Konrád Ágnes

Bolyai matematikaverseny - Közép-budai körzeti forduló
2015.10.16.

I. helyezés:
Matekosok az élen, 3.a csapata: Csajtai Simon, Dászkál Benedek, Mezei Ábrahám, Takács Bálint
Felkészítő tanár: Konrád Ágnes
5.d osztály csapata: Nagy Vince, Tóth Tamás, Varga Benedek, Verdin Dániel
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála
III. helyezés: Matekvilág, 3.d csapata: Laczkó Balázs, Massányi Zoárd, Nagy Mátyás, Szabó Gergely
Felkészítő tanár: Kovácsné Maróti Ildikó
IV. helyezés: Csodaország, 4.b csapata: Bodor Emma, Gyimesi Eszter, Mosonyi Ábel, Vass Benedek
Felkészítő tanár: Kolláth Erzsébet
5.a osztály csapata: Bakonyi Benjámin, Benárd Emma, Balázs Vince, Littmann Mihály
Felkészítő tanár: Tóth László
V. helyezés: Gepárducok, 4.c csapata: Jeges Tihamér, Klein Bálint Márton, Szakács Márton László, Vészi-Hajdú Marcell
Felkészítő tanár: Kardos Istvánné

Kerületi alsós rajzverseny
2015.10.14.

II. helyezés: Gyimes Eszter 4.b
III. helyezés: Fehér Imola 3.d
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

XII. kerületi Illusztrációs rajzpályázat (Virányosi Közösségi Ház)
2015.10.10.

I. helyezés: Boros Villő 2.a, Gyimesi Eszter 4.b
II. helyezés: David Romi 2.a
Különdíj: Grosch Dani 3.b, Szabó-Schilling Csenge 4.c
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Ugocsa utcai Könytára "Ketten írtuk" - illusztrációs pályázat
2015.10.07.

I. helyezés: Seper Júlia 5.a, Seper Anna 5.a
II. helyezés: Asperján Márton 3.d, Marton Orsolya 4.d, Miklovitz-Ladányi Eszter 4.d, Balogh Petra 7.a
III. helyezés: Grosch Dániel 3.b, Góg Júlia 3.b, Fodor Leó 3.b, Farkas Zsófia 3.b, Riesz Julia 4.d
Különdíj: Dávid Noa 2.a, Dunay Máté 2.a, Szentirmay András 2.a, Góg Júlia 3.b, Fodor Leó 3.b, Farkas Zsófia 3.b, Szőke Fruzsina 4.d,Bognár Helka 5.c
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Ugocsa utcai Könytára "Ketten írtuk" - meseíró pályázat
2015.10.07.

II. helyezés: Bognár Helka 5.c, Varga Benedek 5.d
III. helyezés: Szabó Ágoston 5.c
Dicsérő oklevél: Bogdán Dorottya 5.c, Fodor Kornél 5.c, Kiss Tünde 5.c, Simon Zétény 5.c, Szabó Ágoston 5.c
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Böngész Országos Matematika Levelezőverseny
2017.06.07.

V. helyezés: Farsang Ábris 2.b
Felkészítő tanár: Párkányi Zsuzsanna

Böngész Országos Környezetismeret Levelezőverseny
2017.06.07.

XI. helyezés: Farsang Ábris 2.b
Felkészítő tanár: Párkányi Zsuzsanna

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (kárpát-medencei döntő)
2017.05.20.

IV. helyezés: Laczkó Zsófia 7/b
VI. helyezés: Kiss Hanga 7/b
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Gyakorló Iskolák Országos Illusztrációs Rajzversenye
2017.05.10.

I. helyezés: Szalkai Panna 4.a
II. helyezés: Kapitány Miklós 5.c
III. helyezés: Molnár-Bíró Hanna 7.a
Különdíj: Bodor Emma 5.b
Felkészítő tanárok: Sztankovics Zsuzsanna, Horváth Ildikó, Varga Gábor

Klímabarát Fenntarthatósági Pályázat és Mézes napok Rajzpályázat (kerületi)
2017.04.27.

Méz kategória
I. helyezés: Farkas Zsófia 4.b
II. helyezés: Szatmári Lenke 3.c
III. helyezés: Krizsán- Keszei Zorka 3.c, Szabó Márton 3.a
Különdíj: Asperján Márton 4.d, Grosch Dániel 4.b, Kötcsei Bálint 5.b

Környezeti fenntarthatóság kategória
II. helyezés: Gál Péter 3.c
III. helyezés: Gáspár Mihály 4.d
Különdíj: Káli Eszter 3.c, Tóth Kinga Martina 3.c, Gyimesi Eszter 5.b
Felkészítő tanárok: Józsa Ildikó, Horváth Ildikó

Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny
2017.04.26.

I. helyezés: Juhász Gergely 8.b
Felkészítő tanár: Pálfi Gyula Péterné

Hegyvidéki Matematika Verseny
2017.04.25.

I. helyezés: Nagy Vince 6.d
III. helyezés: Vass Benedek 5.b
IV. helyezés: Légmán Lenke Zsófia 7.b
V. helyezés: Jeges Tihamér 5.c, Lovass Orsolya 7.b
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála
IV. helyezés: Littmann Mihály 6.a
V. helyezés: Balázs Vince Sámuel 6.a
Felkészítő tanár: Pálfi Gyula Péterné

Zrínyi Ilona Matematika Verseny (országos)
2017.04.12.

Országos XXXIV. helyezés: Varga Benedek 6.d
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Kerületi Arany János Versillusztrációs Rajzpályázat - Családi Kör
2017.04.11.

I. helyezés: Benyó Júlia 3.a, Boros Villő 3.a, Dávid Noa 3.a
III. helyezés: Fejes Fanni 2.c, Gloviczky Botond 2.c, Gyimesi Marcell 2.c, Jánossa Márton 2.c, Szatmári Dániel 2.c
Dicsérő oklevél: Mihálka Anna 2.c, Vészi Hajdu Ádám 2.c, Grosch Dániel 4.b, Pataki Maja 5.d, Riesz Júlia 5.d
Felkészítő tanárok: Horváth Ildikó, Szénási Anna

Fővárosi vers- és prózamondó verseny
2017.04.04.

I. helyezés: Pálhegyi Júlia 8.b
Felkészítő tanár: Vész László

Kerületi Informatikai verseny
2017.03.23.

Táblázatkezelés
I. helyezés: Gárdonyi Soma 8.a
IV. helyezés: Juhász Gergely 8.b
Prezentáció
III. helyezés: Kiss Ádám 8.a
V. helyezés: Kiss Vitéz 8.b
Felkészítő tanár: Róth Sándorné

Kerületi informatika verseny
2017.03.22.

Komplex
II. helyezés: Schuszter Máté 6.b
III. helyezés: Dallos Flóra Erzsébet 6.c
Grafika
I. helyezés: Nyúzó Anna Dóra 6.a
IV. helyezés: Mosonyi Ábel 5.b
V. helyezés: Szabó Cs. Csenge 5.c
Felkészítő tanár: Róth Sándorné

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
2017.03.16.

V. helyezés: Mezei Ábrahám 4.a
Felkészítő tanár: Konrád Ágnes

Kerületi vers- és prózamondó verseny
2017.02.21.

I. helyezés: Pálhegyi Júlia 8.b
II. helyezés: Varga Benedek 6.d
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra, Vész László

Zrínyi Ilona Matematika verseny (területi)
2017.02.17.

II. helyezés: Varga Benedek 6.d
III. helyezés: Nagy Vince 6.d, Farsang Ábris 2.b
VI. helyezés: Jeges Tihamér 5.c
XV. helyezés: Vass Benedek 5.b
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála, Párkányi Zsuzsanna

Bolyai Természettudományi Csapatverseny (területi)
2017.02.10.

VI. helyezés: 5.b osztály, Nádi poszáták csapata: Bodor Emma, Gyimesi Eszter, Kőszeghy Vilmos, Vass Benedek
Felkészítő tanár: Földi Anna

Kerületi Matematika Verseny
2017.02.09.

III. helyezés: Nagy Mátyás 4.d
Felkészítő tanár: Kovácsné Maróti Ildikó

Kerületi népdalverseny
2017.01.25.

Kiemelt arany minősítés: 5.d osztály
Adamik Emma, Csüllög Glória, Kovács Aoi Lilla, Kozsik Lili, Lippi Lavinia, Mikovicz-Ladányi Eszter, Panyi Örs, Pataki Maja, Riesz Júlia, Smaraglai Petra, Szentirmay Márton
Felkészítő tanár: Molnárné Mádi Beáta

Advent a Hegyvidéken Rajzpályázat
2016.11.27.

I. helyezés: Asperján Márton 4.d
II. helyezés: Riesz Júlia 5.d
III. helyezés: Pleck Viktória 5.c
Dicséret: Fehér Abigél 1.c, Szabó Márton 3.a, Bolla Zsófia 4.d, Gyimesi Eszter 5.b
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti)
2016.11.21.

I. helyezés: 6.d Hetényi Róza, Mészáros Dorka, Soós Anna Petra, Varga Benedek
II. helyezés:7.a Grozdics Nina, Kelemen Zsombor, Márton Ádám, Mihálka Zsófia
IV. helyezés: 5.b Bodor Emma, Gyimesi Eszter, Kötcsei Bálint, Vass Benedek
V. helyezés: 8.b Dózsa Dorka, Gisz Anna, Juhász Gergő, Pálhegyi Júlia
Felkészítő tanárok: 5.b, 6.d Fejesné Bacsa Dóra, 7.a Pappné Takács Tünde, 8.b Vész László

Zrínyi Miklós Történelmi Vetélkedő (kerületi)
2016.11.18.

II. helyezés: 6.b Beke Marcell, Kőhalmi Olivér, Schuszter Máté, Gozlán-Vajda Noémi
V. helyezés: 6.d Orbán Hédi, Mészáros Dorka, Márton Balázs, Varga Benedek
Felkészítő tanár: Halász Judit

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti)
2016.11.11.

II. helyezés: Andrásfalvy Soma 4.c, Gál Péter 4.c, Reményi Hunor 4.c, Varga Zénó 4.c
Felkészítő tanár: Gyimes Bernadett

Kerületi alsós rajzverseny
2016.10.20.

I. helyezés: Kelemen Enikő 2.a
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Doberdói Bánlaky József műveltségi vetélkedő (kárpátmedencei)
2016.10.15.

I. helyezés: Bajkó Tamara 8.b, Hosszú Zétény 8.b, Juhász Gergő 8.b, Molnár Anna 8.b, Szép Emma 8.b
Felkészítő tanár: Halász judit

Bolyai Matematika csapatverseny (területi)
2016.10.14.

III. helyezés: 4.b Kiss Ági Lilla, Molnár-Bíró Ákos, Szerencsi Eszter, Török Vince; 3.b: Mázi Júlia Anna, Réz Anna Lili, Perényi Ábel Ruben, Vámos Dániel
IV. helyezés: Négyzeterő csapata, 5.b Bodor Emma, Vass Benedek, Gyimesi Eszter, Mosonyi Ábel
Okoskák csapata, 6.d Verdin Dániel, Arany Mátyás, Varga Benedek, Nagy Vince
V. helyezés: 3.a Korda Dániel, Dunay Máté, Szabó Márton, Ludányi-Papp Lukács
Felkészítő tanárok: 4.b Csiszárné Padányi Barbara, 3.b Venyercsán Judit, 3.a Juhász Zsuzsanna, 6.d Nagyné Kun Borbála

VII. Virányosi Méz Fesztivál Illusztrációs Rajzpályázat
2016.10.08.

II. helyezés: Szabó Márton 3.a, Farkas Zsófia 4. b
III. helyezés: Fehér Abigél 1.c, Grosch Dániel 4.b
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

"Ketten írtuk..." Meseíró és illusztrációs pályázat: meseíró kategória (5-8. évf.)
2016.10.07.

I. helyezés: Kovács Aoi Lilla 5.d, Simony Zétény 6.c
II. helyezés: Lippi Lavinia 5.d, Pálfi fruzsina 6.c
III. helyezés: Gyimesi Eszter 5.b
Dicsérő oklevél: Dunay Emma 5.d, Panyi Örs 5.d, Nagy Alexander 5.d, Szőke Fruzsina 5.d, Bognár Helka 6.c, Szabadi Anna 6.b,Mészáros Dorka 6.d, Hetényi Róza 6.d, Aranyi Fanni 6.d, Orbán Hédi 6.d
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra, Pappné Takács Tünde

"Ketten írtuk..." Meseíró és illusztrációs pályázat: meseíró kategória (1-4. évf.)
2016.09.23.

I. helyezés: Bolla Zsófia 4.d
II. helyezés: Fodor Leó 4.b
Különdíj: Korda Blanka Flóra 4.b, Szerencsi Eszter 4.b
Felkészítő tanárok: Csiszárné Padányi Barbara, Kovácsné Maróti Ildikó

"Ketten írtuk..." Meseíró és illusztrációs pályázat: illusztráció kategória
2016.09.23.

I. helyezés: Fehér Abigél 1.c, Lerner Éva 1.c, Ferenczi András 1.c, Bogdán Szilvia és Pataki Kamilla 2.c, Boros Villő és Képes Liza 3.a, Grosch Dániel 4.b
II. helyezés: Balogh Ambrus 2.a, Dávid Noa 3.a, Miklovicz-Ladányi Eszter 5.d, Orbán Hédi Viola 6.d
III. helyezés: Szabadkai Natali 3.a
Dicsérő oklevél: Boros Lotti 2.a , Bognár Anna 2.c, Benyó Júlia 3.a, Dunay Máté 3.a, Katona Mira 3.a, Fodor Leó 4.b, Heigl Boglárka 4.b, Gyimesi Eszter 5.b, Kovács Mátyás Koppány 5.b, Kötcsei Bálint 5.b, Riesz Júlia 5.d, Szentirmay Márton 5.d
Felkészítő tanárok: Horváth Ildikó, Szénási Anna, Soós Ágnes

Kerületi fizikaverseny
2018.05.28.

I. helyezés: Nagy Vince 7.c
II. helyezés: Völgyesi Zoltán 8.b
III. helyezés: Lovass Orsolya 8.b
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Kerületi Éneklő Ifjúság Hangverseny
2018.05.23.

Arany minősítés: felsős énekkar (5.a, 5.b, 5.c, 6.b, 6.d)
Felkészítő tanárok: Mihalovics Csilla, Molnárné Mádi Beáta

Gyakorlóiskolák Országos Rajzversenye
2018.05.17.

I. helyezés: Radócz Emma 4.b
III. helyezés: Jákfalvy Zsófia 1.c
Felkészítő tanárok: Jéney Ildikó, Horváth Ildikó

Kerületi felső tagozatos rajzverseny
2018.05.09.

I. helyezés: Papp Dóra Fruzsina 5.a
IV. helyezés: Kiss Zsófia 8.a
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Kerületi matematikaverseny
2018.04.24.

I. helyezés: Szloszjár Donát 5.c
Felkészítő tanár: Pálfi Gyula Péterné

Csodaceruza gyermekirodalmi újság (országos) versíró pályázat
2018.04.11.

Különdíj: Gyimesi Eszter 6.b Polgár Vince 5.b Korda Blanka 5.b
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

"Ketten írtuk"meseíró pályázat (kerületi)
2018.04.10.

I. helyezés: Fodor Leó 6.b, Pataki Maja 7.b
III. helyezés: Korda Blanka 6.b, Molnár Samu 7.b, Herczeg Emília 5.a
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Zrínyi Ilona matematikaverseny
2018.03.30.

XX. helyezés: Jeges Tihamér 6.c
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Kerületi angol szavlóverseny
2018.03.22.

Speciális kategória
I. helyezés: Benyó Júlia 4.a
Felkészítő tanár: dr. Horváthné Tátrai Mária
Normál kategória
III. helyezés: Fogaras Mihály 4.c
Felkészítő tanár: Kovács Magdolna

Vers- és prózamondó (kerületi) verseny
2018.03.01.

I. helyezés: Kiss Hanga 8.b (próza)
II. helyezés: Kötcsei Bálint 6.b (vers), Farkas Lotti 6.b (próza)
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei)
2018.02.16.

Jeges Tihamér 6.c bejutott az országos döntőbe
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála
X. helyezés: Balázs Vince 7.a
Felkészítő tanár: Pálfi Gyula Péternés

Bolyai Természettudományi Csapatverseny (területi)
2018.02.09.

VIII. helyezés: Barankai Márton, Kaltenecker Kristóf, Liegner Zsuzsa (7.b, Kakapó csapat)
Felkészítő tanár: Földi Anna

Közép-Budai Tankerületi Központ XII. kerületi népdalverseny
2018.01.23.

Arany minősítés:
Szivárvány énekcsoport: Csüllög Glória, Dunay Emma, Miklovicz- Ladányi Eszter, Panyi Örs, Riesz Julia
Csipkefák énekcsoport: Adamik Emma, Kozsik Lili, Pataki A. Maya, Szőke Fruzsina, Szentirmay Márton
Felkészítő tanár: Molnárné Mádi Beáta

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny
2018.01.12.

III. helyezés: Adamik Emma 6.d
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos)
2017.12.09.

IV. helyezés: Fodor Leo, Korda Blanka, Schuszter Lelle,Török Vince 5.b
VI. helyezés: Bodor Emma, Gyimesi Eszter, Kőszeghy Vilmos, Kötcsei Bálint 6.b
Tanári fődíj: Fejesné Bacsa Dóra
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
2017.12.07.

II. helyezés: Korda Blanka 5.b, Bodor Emma 6.b, Balogh Emma 8.a
III. helyezés: Hetényi Róza 7.c
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra (5.b, 6.b, 7.c), Pappné Takács Tünde (8.a)

Jókai Klub Szent László Történelem Verseny
2017.11.24.

II. helyezés: "Red Bulla" csapat: Breuer Domokos, Tóth Kristóf, Tóth Vilmos (7.a)
Felkészítő tanár: Halász Judit

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (kerületi)
2017.11.10.

II. helyezés: Bodor Emma, Gyimesi Eszter, Kötcsei Bálint, Kőszeghy Vilmos (6.b), Korda Blanka, Fodor Leó, Schuszter Lelle, Török Vince (5.b)
III. helyezés: Ács Sára, Seper Anna, Seper Júlia, Nyuzó Dóra (7.a)
V. helyezés: Hetényi Róza, Mészáros Dorka, Soós Anna, Nagy Vince (7.c)
VI. helyezés: Dallos Balázs, Szabadi Anna, Juhász Júlia, Barankai Márton (7.b)
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra (6.b, 5.b, 7.c), Vész László (7.b, 7.a)

Múzeumok Őszi Fesztiválja - "Kék-őszi kép" alkotópályázat
2017.11.13.

Különdíj: 3.a osztály csapata
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Bolyai Matematika Csapatverseny
2017.10.13.

I. helyezés: Andrásfalvy Soma, Gál Péter, Reményi Hunor, Varga Zénó (ZÉHUPESO csapat, 4.c oszt.)
Felkészítő tanár: Gyimes Bernadett
III. helyezés: Benárd Emma, Kiss Alexa, Pólya Virág, Szép Sára (Halas nyakkendő csapat, 7.a oszt.)
VI. helyezés: Barankai Márton, Juhász Júlia, Liegner Zsuzsa, Varga Lili (Reciprókák csapat, 7.b oszt.)
Felkészítő tanár: Pálfi Gyula Péterné
VII. helyezés: Bakonyi Róza, Benyo Júlia, Nyuzó Bálint, Szabadkai Natali (Matek Manók csapat, 4.a oszt.)
Felkészítő tanár: Juhász Zsuzsanna

Ketten írtuk - kerületi meseíró és illusztrációs pályázat - meseíró kategória
2017.10.05.

I. helyezés: Aranyi Lilla 8.b, Fodor Leó 5.b, Szőke Fruzsina 6.d
II. helyezés: Farkas Zsófia 5.b, Miklovicz Ladányi Eszter 6.d, Horváth Lilla Katalin 7.c
III. helyezés: Németh Rebeka 5.b, Tóth Dániel 5.b, Farkas Lotti 6.b, Nagy Vince 7.c
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra

VIII. Méz- és lekvárfesztivál Illusztrációs Rajzpályázat
2017.09.29.

I. helyezés: Palumby Fruzsina 1.c
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Ketten írtuk - kerületi meseíró és illusztrációs pályázat - illusztrációs kategória
2017.09.22.

I. helyezés: Bisztray-Balku Matild 1.c, Szatmári Hanna 2.c, Gyimesi Eszter 6.b
II. helyezés: Böröczky Ábel 1.c, Ferenczi András 2.c, Szeivolt Hanna 3.b, Katona Míra 4.a, Klein Bálint 6.c
III. helyezés: Fejes Nóra 1.a, Perereszúnykó Viktória 3.b, Dunay Máté 4.a, Vajda Sára 6.b
Dicsérő oklevél: Benn Szonja 1.c, Kelemen Enikő 3.a, Bognár Anna 3.c, Dedinszky Nóra 3.c, Kolozsi Marcell 3.c, Rabata Bence 3.c, Herkely Panni 5.a, Góg Júlia 5.b
Felkészítő tanárok: Horváth Ildikó, Szénási Anna

Kerületi fizikaverseny
2019.05.21.

III. helyezés: Nagy Vince 8.c
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Kerületi Országismereti Verseny
2019.05.14.

III. helyezés: Gyányi Réka, Lippi Chiara, Machács Léda 6.c
Felkészítő tanár: Szepesi Judit

"Gyökerek és Szárnyak" országos rajzpályázat (Gyakorlóiskolák Iskolaszövetsége)
2019.05.13.

III. helyezés: Varga Borbála 4.a, Pálvölgyi Erik 4.b, Sánta Csillag Virág 7.c
Különdíj: Varga Lili 8.b
Felkészítő tanárok: Horváth Ildikó, Varga Gábor

Kerületi Matematika Verseny
2019.04.29.

I. helyezés: Mészáros András 5.c
II. helyezés: Kovács Lili Katica 7.c, Nagy Vince 8.c
III. helyezés: Kovács Luca 7.a
IV. helyezés: Nagy Mátyás 6.c
Felkészítő tanárok: Gurdon Józsefné, Nagyné Kun Borbála, Pálfi Gyula Péterné

Informatika Alkalmazói Verseny (fővárosi)
2019.04.16.

Prezentáció
I. helyezés: Kőhalmi Olivér 8.b
Kisgrafika
III. helyezés: Réz Anna 5.b
Felkészítő tanár: Róth Sándorné

Kerületi Versillusztrációs Rajzpályázat
2019.04.11.

I. helyezés: Bognár Kincső 2.c, David Noa 5.a, Fodor Leó 6.b, Vajda Sára 7.a
II. helyezés: Tüske Emma 4.b, Boros Villő 5.a, Gregorio Glória 6.a, Kőhalmi Olivér 8.b
III. helyezés: Bendik Jázmin 1.b, Kenéz Anna 5.c
Különdíj: Jákfalvy Zsófia 2.c, Takács Bálint 6.a, Marton Orsolya 7.b
Dicsérő oklevél: Csuzdi Emma 1.a, Gémesi Blanka-Bogdán Szilvia 4.c, Rabata Bence-Kolozsi Marcell 4.c
Felkészítő tanárok: Horváth Ildikó, Józsa Ildikó, Iliás Daniella

KórházSuli Rajzpályázat (fővárosi)
2019.03.29.

Kiállító alkotók: Fogarasi Mihály, Grónai Nóra, Herdinánd Réka, Kenéz Anna, Mészáros András, Márton Júlia, Valle Paloma, Viczián Milán 5.c
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
2019.03.21.

Megyei V. helyezés: Rátkai Regő 3.a
Országos XVI. helyezés: Rátkai Regő 3.a
Felkészítő tanár: Lovas Julianna

Tankerületi Informatikai Verseny
2019.03.20.

I. helyezés: Kőhalmi Olivér 8.b, Juhász Júlia 8.b
II. helyezés:Réz Anna 5.b, Soós Anna Petra 8.c
III. helyezés: Hajdu Csaba 8.c, Panyi Örs 7.b
Felkészítő tanár: Róth Sándorné

Kerületi Informatika Verseny
2019.03.20.

I. helyezés: Sóos Anna Petra 8.c, Réz Anna 5.b, Péczely Márton 6.a, Juhász Júlia 8.b, Kőhalmi Olivér 8.b
II. helyezés: Panyi Örs 7.b
Felkészítő tanár: Róth Sándorné

Zrínyi Ilona Matematika verseny (területi)
2019.02.15.

IV. helyezés: Nagy Vince 8.c
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Silent Book Rajpályázat (kerületi)
2019.02.08.

III. helyezés: Boros Villiő 5.a, Boros Lotti 4.a, Csipler Nóra 5.a, David Noa 5.a
Dicsérő oklevél: Bisztray-Balku Matid 2.c, Láncos Nóra 2.c, Bakonyi Róza 5.a, David Romi 5.a
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
2018.12.06.

I. helyezés: Korda Blanka 6.b
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Bolyai Matematika Csapatverseny (országos)
2018.11.24.

XIII. helyezés: Bonifác csapat, 3.b osztály: Lunczer Lilla, Bartos Bence, Bényi Olivér, Wilhelm Szabolcs
Felkészítő tanár: Kolláth Erzsébet

Bolyai Anyanyelvi Verseny
2018.11.22.

I. helyezés: Mészáros Dorka, Aranyi Fanni, Hetényi Róza, Soós Petra (8.c osztály)
V. helyezés: Mezei Ábrahám, Csajtai Simon, Dászkál Bendek, Takács Bálint (6.a osztály), Vörös Luca, Szép Sára, Pólya Virág, Benárd Emma (8.a osztály)
VI. helyezés: Fosor Leo, Schuszter Lelle, Török Vince, Őszí Léda (6.b osztály)
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra (6.b, 8.c osztály), Vész László (8.a osztály), Kende Sára (6.a osztály)

Jókai Klub Történelmi Verseny
2018.11.20.

V. helyezés: Szabó Gergely, Szelei-Kis Zalán, Laczkó Balázs (6.a osztály)
Felkészítő tanár: Halász Judit

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei)
2018.11.09.

III. helyezés: Csipegető csapat, 3.a osztály: Csipler Julianna, May Péter, Rátkai Regő, Surányi Róza
Felkészítő tanár: Lovas Julianna
IX. helyezés: Csodaország csapat, 3.b osztály: Ádám Szófia Luca, Horváth Anna Ilona, Lépi Luca Sára, Vajda Luca
Felkészítő tanár: Kolláth Erzsébet

Bolyai Matematika Csapatverseny (megyei)
2018.10.12.

I. helyezés: Bonifác csapat, 3.b osztály: Lunczer Lilla, Bartos Bence, Bényi Olivér Miklós, Wilhelm Szabolcs Krisztián
Felkészítő tanár: Kolláth Erzsébet
VII. helyezés: Majd Sára eldönti csapat, 8.a osztály: Pólya Virág, Benárd Emma, Vörös Luca, Szép Sára
Felkészítő tanár: Pálfi Gyula Péterné
VIII. helyezés: Favágók csapat, 8.c osztály: Soós Anna Petra, Jobbágy Jázmin Nóra, Bajko Lily, Pintér-Kellner Szinta
Felkészítő tanár: Nagyné Kun Borbála

Kerültei Alsós Rajzverseny
2018.10.09.

I. helyezés: Kelemen Enikő 4.a
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

"Ketten írtuk-illusztráltuk" Kerületi Verseny - Illusztráció kategória
2018.10.04.

I. helyezés: Jákfalvy Zsófia 2.c, Boros Lotti 4.a, Miklósi Luca 4.b, David Noa 5.a, Szalkai Panna 6.a, Marton Orsolya 7.b
II. helyezés: Corvin-Szabó Máté 2.c, Lerner Éva 3.c, Szeivolt Hanna 4.b, Benyó Júlia 5.a, Heigl Boglárka 6.b, Lippi Lavinia 7.b
III. helyezés: Ferenczi Ábris 3.c, Hegedüs Dávid 4.a, Horváth Panna 5.b, Balázs Hanna 6.b, Valle Flóra 8.c
Különdíj: Bognár Kincső 2.c, Balás- Piri Kata 3.c, Góg Julia 6.b, Ivitz Zsófia 7.a, Riesz Júlia 7.b
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

"Ketten írtuk-illusztráltuk" Kerületi Verseny - Meseíró kategória (egyéni)
2018.10.04.

I. helyezés: Breuer Barnabás 4.c
II. helyezés: Bognár Anna 4.c
Felkészítő tanár: Szénási Anna
I. helyezés: Fodor Leó 6.b, Pataki Maja 7.b
III. helyezés: Korda Blanka 6.b, Molnár Samu 7.b, Herczeg Emília 5.a
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra
Különdíj: Gyulai Gábor 4.c
Felkészítő tanárok: Soós Ágnes, Iliás Daniella

2019

Gurdon Józsefné, tanár - A Pedagógia Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Gyimes Bernadett, tanító - Lorántffy Zsuzsánna emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Horváth Ildikó, tanár - A Pedagógia Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Kolláth Erzsébet, tanító - Lorántffy Zsuzsánna emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Dr. Lénárd András, tanító - A Pedagógia Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Major Szilvia, iskolatitkár - Rektori Dicséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Nagy Isván Zsolt, karbantartó - Dicsérő Oklevél (ELTE Köznevelési Bizottság)

Szepesi Judit, tanár - Lorántffy Zsuzsánna emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Széles Katalin, tanár - A Pedagógia Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Szénási Anna, tanító - Lorántffy Zsuzsánna emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Török Zoltán, karbantartó - Dicsérő Oklevél (ELTE Köznevelési Bizottság)

2018

Fürész Mária, gazdasági ügyintéző - Kancellári Dicséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Isépy Mária, tanító - A Pedagógiai Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Józsa Ildikó, igazgatóhelyettes - Pro Universitate Emlékérem (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Kiss Zoltán, rendszergazda - Dicsérő Oklevél (ELTE Köznevelési Bizottság)

Konrád Ágnes, tanító - Lorántffy Zsuzsanna-díj (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Menich Ágnes, pedagógiai asszisztens - Dicsérő Oklevél (ELTE Köznevelési Bizottság) 

Szántó Szilárd, tanár - A Pedagógiai Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Szepesi Judit, tanár - Németh László-díj (Emberi Erőforrások Minisztériuma)

Varga Gábor, tanár - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

Varga Katalin, iskolatitkár - Rektori Dícséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Vargáné Rácz Katalin - A Pedagógiai Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Vész László, tanár - A Pedagógiai Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

2017

Fejesné Bacsa Dóra, tanár - Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Tanári fődíjának nyertese

Horváth Ildikó, tanár - Bálványos Huba Vizuális Nevelési Díj (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

Kolláth Erzsébet, tanító - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

Süle Ilona, igazgatóhelyettes - A Pedagógiai Mestere díj (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Süle Ilona, igazgatóhelyettes - Trefort Ágoston Emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

2016

Kardos Istvánné, tanító - Trefort Ágoston Emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Mihalovics Csilla, tanár - Trefort Ágoston Emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Raksányi Árpád, gondnok - Kancellári Dicséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Tóth László, tanár - Trefort Ágoston Emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

2015

Szepesi Judit, tanár - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

2014

Major Szilvia, iskolatitkár - Rektori Dicséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Pappné Takács Tünde, tanár - Rektori Dicséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

2013

Süle Ilona, igazgatóhelyettes - Németh László-díj (Emberi Erőforrások Minisztériuma)

Szénási Anna, tanító - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

2011

Csahóczi Erzsébet, tanár - „ERICSSON a matematika és fizika népszerűsítéséért” (MATFUND Középiskolai Matematikai és Fizikai Alapítvány)

Józsa Ildikó, tanító - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

Konrád Ágnes, tanító - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

2010

Mihalovics Csilla, tanár - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

2009

Konrád Ágnes, tanító - Beke Manó Emlékdíj (Bolyai Matematikai Társulat)

2008

Mesterházy Ferenc, tanár - Aranykatedra Emlékplakett (Oktatási és Kulturális Minisztérium)

2001

Csahóczi Erzsébet, tanár - Aranykatedra Emlékplakett (Oktatási és Kulturális Minisztérium)

2019/2020. tanév


Mezei futóverseny (kerületi)

2019.09.17.

I. korcsoport (csapat)
I. helyezés: Kis-Wimmer Márk 3.a, Zafír András 3.b, Holczer Daniel 2.c, Zafír Ádám 3.b
Felkészítő tanárok: Nyergesné Majer Zsófia, Farkas László, Szántó Szilárd

II. korcsoport (csapat)
I. helyezés: Gémes Blanka 5.c, Gáspár Melinda 4.c, Huszár Emma 4.c, Farkas Dóra 4.b
Felkészítő tanárok: Wappler Katalin, Nyergesné Majer Zsófia, Szántó Szilárd

I. korcsoport (egyéni)
III. helyezés: Kis-Wimmer Márk 3.b
Felkészítő tanár: Farkas László

II. korcsoport (egyéni)
I. helyezés: Bartos Bence 4.b, Ferenczi András 4.c, Takáts Mátyás 5.a, Pados Olivér 3.b
Felkészítő tanárok: Wappler Katalin, Nagy Attila, Szántó Szilárd
I. helyezés: Bartos Bence 4.b
Felkészítő tanár: Wappler Katalin
I. helyezés: Gémes Blanka 5.c
Felkészítő tanár: Wappler Katalin

 

2018/2019. tanév

2017/2018. tanév

2016/2017. tanév

2015/2016. tanév