Magyar Országos és Fiatal Lovak Bajnoksága
2020. október 11.
I. helyezés: Szeivolt Hanna Titanilla 

MACIVA (Magyar Cirkusz és Varieté) Air Fest
2020. október 11.
III. helyezés Profi utánpótlás kategória Steixner Zsófia 8.c

Országos Levegősport Kupa
2020. október 17.
Korosztályos Magyar Bajnok: Steixner Zsófia 8.c


Steixner Zsófia, iskolánk 8.c osztályos tanulója októberben két versenyen is dobogós helyezést ért el. 

Október 11-én a MACIVA (Magyar Cirkusz és Varieté) szervezésében rendezett Air Fest-en, a Profi utánpótlás kategóriában 3. helyezést és a „Legifjabb reménység” különdíjat szerezte produkciójával.

SteixnerZsófia


Október 17-én a MALESZ (Magyar Levegősportok Szövetsége) által megrendezett Országos Levegősport Kupa versenyén, korosztályának Elit kategóriájában Magyar Bajnok lett.

SteixnerZsófia Magyar Kupa


Gratulálunk, további hasonló sikereket kívánunk Zsófi!

Kerületi kosárlabda bajnokság
2020.02.12.

III. helyezés: Borsody Zsombor 4.c, Saly Sebestyén 4.c, Török Soma 4.a, Schuszter Vince 4.a, Mohácsi Mihály 4.c, May Péter 4.a, Rátkai Regő 4.a, Gray Edgárd 4.a, Fehér Abigél 4.c, Surányi Róza 4.a, Visontai Mila 4.c, Mihálka Anna 5.c
Felkészítő tanár: Farkas László

2019/2020. évi Magyar Gyorskorcsolya Kupa (országos)
2020.02.02.

I. helyezés: Corvin-Szabó Máté 3.c
Felkészítő: Telegdi Attila

Hegyvidéki Zárt Úszóbajnokság (kerületi)
2019.11.30.

Váltó úszás (II. korcsoport, csapat)
III. helyezés: Deák-Molnár Dóra 4.b, Visontai Mila 4.c, Benn Szonja 3.c, Jáffalvy Zsófia 3.c,Zipernovszky Klára 4.c, Bán Aurél 3.c, Rabata Máté 3.c, Molnár Ambrus 4.a, Néder Brúnó 4.b, Saly Sebestyén 4.c
Felkészítő tanárok: testnevelők

Mezei futóverseny (kerületi)
2019.09.17.

I. korcsoport (csapat)
I. helyezés: Kis-Wimmer Márk 3.a, Zafír András 3.b, Holczer Daniel 2.c, Zafír Ádám 3.b
Felkészítő tanárok: Nyergesné Majer Zsófia, Farkas László, Szántó Szilárd

II. korcsoport (csapat)
I. helyezés: Gémes Blanka 5.c, Gáspár Melinda 4.c, Huszár Emma 4.c, Farkas Dóra 4.b
Felkészítő tanárok: Wappler Katalin, Nyergesné Majer Zsófia, Szántó Szilárd

I. korcsoport (egyéni)
III. helyezés: Kis-Wimmer Márk 3.b
Felkészítő tanár: Farkas László

II. korcsoport (egyéni)
I. helyezés: Bartos Bence 4.b, Ferenczi András 4.c, Takáts Mátyás 5.a, Pados Olivér 3.b
Felkészítő tanárok: Wappler Katalin, Nagy Attila, Szántó Szilárd
I. helyezés: Bartos Bence 4.b
Felkészítő tanár: Wappler Katalin
I. helyezés: Gémes Blanka 5.c
Felkészítő tanár: Wappler Katalin

Kerületi vers- és prózamondó verseny
2020.03.09.

I. helyezés: Bodor Janka 7.a
II. helyezés: Gozlan-Vajda Nikolett 5.a
III. helyezés: Asperján Márton 7.b
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra, Tátrai Ildikó, Tarczaliné Kelemen Judit

Cziffra Fesztivál 2020- Zenemanó Rajzpályázat (országos)
2020.02.25.

Különdíj: Molnár Bálint Ignác 5.b
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Kazinczy Ferenc Szép Magyar Beszéd Verseny (kerületi)
2020.02.13.

III. helyezés: Gozlan-Vajda Nikolett 5.a
Felkészítő tanár: Fejesné Bacsa Dóra

Ismerd meg Magyarországot - országos meseíró pályázat 
2020.02.02.

Kiválasztott meseírók, alkotók: Almer Matilda 5.b, Györki Fruzsina 5.b, Jánváry Zsombor 5.b, Krizsán-Keszei Bence 5.b, Losonci Lívia 5.b, Mádai Alma 5.b, Miklós Eszter 5.b, Miklósi Anna Luca 5.b
Felkészítő tanár: Vastagh Zsófia

Jókai Klub - Történelmi vetélkedő (kerületi csapatverseny)
2019.11.18.

III. helyezés: Kenéz András 7.a, Péczely Márton 7.a, Massányi Zoárd 7.a
Felkészítő tanár: Halász Judit

Bolyai Matematikai Csapartverseny - körzeti (Közép-Buda)
2019.10.25.

V. helyezés: Matek kukacok, 3.b csapata: Fábián Dániel, Hajdu Botond, Zafír Ádám, Zafír András
Felkészítő tanár: Sztankovics Zsuzsanna

Bolyai Matematika Csapatverseny (kerületi)
2019.10.25.

III. helyezés: Összetartó matekosok, 3.c csapata: Bognár Kincső, Böröczky Ábel, Farkas Dániel, Szakács Réka Sára
Felkészítő tanár: Párkányi Zsuzsanna

„Ketten írtuk” meseíró pályázat (Ugocsa utcai Könyvtár)
2019.10.12.

I. helyezés: Bogdán Szilvia 5.c, Fejes Fanni 5.c, Gentisher Vilmos 6.a, Katona Míra 6.a Asperján Márton 7.b, Pataki Anna Maja 8./b
II. helyezés: Kövér Balázs 5.a, Piller Zsófia 5.a, Képes Liza 6.a, Zaka Zoltán 6.a, Sivák Laura 7.b,
Miklósi Kriszti, Riesz Júlia 8.b
III. helyezés: Lippi Lavinia 8.b
Különdíj: Kelemen Enikő 5.a, Dávid Noa 6.a
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra, Tátrai Ildikó

Bolyai Matematika Csapatverseny (megyei)
2019.10.11.

II. helyezés: (4-es szorzó, 4.a csapata) Csipler Julianna, Markovits Anna, Rátkai Regő, Vajda-Kiss Emma
Felkészítő tanár: Lovas Julianna

"Holdra szállás 50. évfordulója" - ELTE pályázat (országos)
2019.09.27.

III. helyezés: Réz Anna Lili 6.b

"Ketten írtuk-illusztráltuk" kerületi pályázat - illusztráció kategória
2019.09.10.

I. helyezés: Benyó Dorottya 2.b, Bognár Kincső 3.c, Jánváry Zsombor 5.b, Herdinánd Réka 6.c, Papp Dorka 7.a
II. helyezés: Benedek Babett 2.b, Kun Vilmos 4.c, Györki Fruzsina 5.b, Liegner Nándor 6.b, Szalkai Panna 7.a
III. helyezés: Bendik Jázmin 2.b, Fehér Abigél 4.c, Dekovics Ábel 5.a, May Júlia 6.b, Herkely Panni 7.a
Különdíj: Pereszunykó Viktória 5.b, Nagy Karolina 7.c
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

"Uzoni Dávid és Chrobák Adrián a gimnázium után nemcsak egyetemre ment, de eldöntötte azt is, hogy környezettudatosabbá teszi a magyar vendéglátóipart – sőt, nemcsak azt, hanem a civil embereket is."

A Marie Claire magazin Ballagási pénzből papírszívószálat vett, és ma már az éttermeket zöldíti a két huszonéves vállalkozó címmel megjelent cikke az alábbi linkre kattintva olvasható: https://marieclaire.hu/riporter/2020/07/20/ballagasi-penzbol-papirszivoszalat-vett-es-ma-mar-az-ettermeket-zolditi-a-ket-huszoneves-vallalkozo/

Az EcoHill weboldala és Instagram oldala.

2019. december 5-én, a MOM Kulturális Központban tartott gálaesten tudatta a jelenlévőkkel Mesterházy Ferenc, iskolánk igazgatója, hogy elkészült az ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola és jogelődjeinek elmúlt 150 éves történetét bemutató hiánypótló mű. Az oktatástörténet szempontjából nagy jelentőséggel bíró, alapos és részletes alkotást a gyakorlóiskola korábbi igazgatója, Süle Ilona készítette.

A kiadvány nem csekély terjedelmű, csaknem félmillió karakter tudatja velünk mi történt az iskola 150 éve alatt, az 1868-as népiskolai törvény elfogadásától napjainkig. A korabeli fotókkal illusztrált történetekből megismerhető, milyen nehézségekkel kellett szembenéznie az újonnan létrejövő iskolának. A számos forrásból származó leírásnak, a lejegyzett és felkutatott emléknek köszönhetően, lapról lapra és évről évre nyomon követhető, hogyan vált a budai képző gyakorlóiskolája hazánk programadó iskolájává és hogyan tartotta meg ezt a pozícióját a mai napig. 

A könyv erre a hivatkozásra kattintva letölthető, visszajelzéseket a gyakorlóiskola e-mail címén szívesen veszünk.

A 150 éves gáláról készült videónkat itt tekinthetik meg:

Kerületi mezei futóverseny
2016.04.28.

Csapat verseny (I. korcsoport)
I. helyezés: Gémes Blanka 1.c, Machács Léda 3.c, Nyerges Zsófia 1.c, Szöllősi Villő 2.b,
Dobos Zoltán 2.c, Erős Gusztáv 3.c, Kohut Vince 3.b, Varga Zénó 2.c
Egyéni verseny (I. korcsoport)
I. helyezés: Machács Léda 3.c
II. helyezés: Gémes Blanka 1.cIII. helyezés: Erős Gusztáv 3.c
IV. helyezés: Kohut Vince 3.b
V. helyezés: Varga Zénó 2.c
Egyéni verseny (III. korcsoport)
I. helyezés: Tóth Márton 6.c
III. helyezés: Vajda János 6.c

Kerületi atlétika-összetett bajnokság
2016.04.04.

Csapat verseny - többpróba versenyszám
I. helyezés (III. korcsoport): Kosik Ágost 6.a, Polányi Ádám 6.c, Schumayer Márton 6.b, Török Levente 6.a, Vajda János 6.c, Zonda Bese 6.a
III. helyezés (IV. korcsoport): Ficsor Milán 8.b, Hosszú Zétény 7.b, Ispánky Leó 8.b, Thang Ming Zhe 8.b, Uzoni Tamás 8.b
Egyéni verseny - többpróba versenyszám
I. helyezés (IV. korcsoport): Thang Ming Zhe 8.b
II. helyezés (III. korcsoport): Schumayer Márton 6.b
III. helyezés (III. korcsoport): Polányi Ádám 6.c

Kerületi labdarúgás - zárt (I. korcsoport)
2016.02.22.

I. helyezés: Mocsári Botond 2. a, Karácsonyi Ádám 2.a, Korda Dániel 2.a, Dunay Máté 2.a, Bolla Kornél 2.c, Fogarasi Máté 2.c, Dobos Zoltán 2.c, Gémes Áron 2.c, Ágh Endre 3.b, Török Vince 3.b, Török Vince 3.b

Fitt leszel, ha itt leszel - Játékos sportverseny (II. korcsoport)
2016.02.20.

II. helyezés: Dászkál Benedek 3.a, Dobos Petra 4.b, Dobos Zoltán 2.c, Gémes Áron 2.c, Hernádvölgyi Dalma 3.a, Jankó Virág 2.a, Kenesey Botond 4.d, Kengyel Zsófia 3.c, Kiss Elza 4.b, Kohut Vince 3.b, Machács Léda 3.c, Mezei Ábrahám 3.a, Nagy Alexander 4.d, Szalkai Panna 3.a, Szalóky Laura 4.a, Szloszjár Donát 3.c, Török Vince 3.b, Uzoni Dalma 4.a, Zalavári Barnabás 4.c

Kerületi kosárlabda verseny (III. korcsoport)
2015.12.15.

II. helyezés: Orbán Balázs 5.b, Schuszter Máté 5.b, Fodor Kornél 5.c, Lerner Márton 5.c, Nagy Vince 5.d, Cardinael Jan 6.a, Kosik Ágoston 6.a, Török Levente 6.a, Zonda Bese 6.a, Zalavári András 6.b, Szabó Barnabás 6.c

Kerületi kosárlabda bajnokság (III. korcsoport)
2015.12.10.

II. helyezés: Salamon Kata 6.c, Lovass Orsolya 6.c, Keszei Kira 6.c, Liegner Zsuzsanna 5.b, Fodor Janka 5.b, Pintér-Kellner Szinta 5.d, Nyuzó Dóra 6.a, Firtos Fanni 6.b, Heigl Dorottya7.a, Molnár-Bíró Hanna 6.b

Kerületi úszóverseny (II. korcsoport)
2015.10.17.

Mellúszás
II. helyezés: Vámos Judit 4.c
III. helyezés: Mezei Ábrahám 3.a
Gyorsúszás
III. helyezés: Vámos Judit 4.c
Váltóúszás
III. helyezés: Kenesey Botond 4.d, Mezei Ábrahám 3.a, Katona, Mocsári Levente 4.c, Karácsonyi Simon 4.d, Vámos Judit 4.c, Kiss Ágnes 3.b, Erdődi Janka 4.c, Szalkai Panna 3.a, Bodor Emma 3.a

Kerületi Váltóbajnokság (I. korcsoport)
2015.09.15.

II. helyezés: Jankó Virág 2.a, Mozsik Lili 2.c, Machács Léda 3.c, Kengyel Zsófia 3.c
II. helyezés: Ágh Endre 3.b, Kohut Vince 3.b, Gémes Áron 2.c, Dobos Zoltán 2.c

Kerületi Váltóbajnokság (III. korcsoport)
2015.09.15.

I. helyezés: Schumayer Márton 6.b, Bakos Balázs 6.a, Vajda János 6.c, Kosik Ágost 6.a
III. helyezés: Molnár-Bíró Hanna 6.b, Winkler Maja 6.b, Salamon Kata 6.c, Kercsó Zsófia 6.a

Kerületi pályabajnokság
2017.05.23.

100 m futás
I. helyezés: Hosszú Zétény 8.b
300 m futás
II. helyezés: Hosszú Zétény 8.b
1 500 m futás
I. helyezés: Hosszú Zétény 8.b

Országos Fitness Bajnokság
2017.05.02.

I. helyezés: Kiss Elza 5.b

Kerületi floorball bajnokság - csapatverseny (III. korcsoport)
2017.03.07.

II. helyezés: Vészi-Hajdu Marcell 5.c, Mocsári Levente 5.c, Szatmári Marcell 5.a, Laki Márk 6.d, Schuszter Máté 6.d, Barankai Márton 6.d

Fitt leszel, ha itt leszel - csapatverseny (II. korcsoport)
2017.02.19.

I. helyezés: Dobos Petra 5.b, Kengyel Zsófia 4.c, Hernádvölgyi Dalma 4.a, Machács Léda 4.c, Bálint Aliz 3.b, Simon Laura 4.a, Nyerges Zsófia 2.c, Gémes Blanka 2.c, Vörös Panna 3.b, Szloszjár Donát 4.c, Grosch Dániel 4.b, Török Vince 4.b, Jánossa Bence 4.c, Jánossa Márton 2.c, Mezei Ábris 4.a, Gloviczky Botond 2.c, Dobos Zoltán 3.c, Kőhalmi Áron 3.b

Kerületi kosárlabda bajnokság (III. korcsoport)
2017.02.07.

III. helyezés: Vészi-Hajdu Marcell 5.c, Kató Márk 5.c, Szakács Márton 5.c, Zalavári Barnabás 5.c, Katona Márton 5.d, Nagy Vince 6.d, Szatmári Marcell 5.a, Orbán Balázs 6.b, Lerner Márton 7.b, Gálffy Szabolcs 6.b

Kerületi kosárlabda bajnokság (II. korcsoport)
2017.01.18.

II. helyezés: Magyar Panna 4.b, Medovarszki Réka 4.a, Polgár Zsófia 4.a, Tóth Sára 4.a, Kőhalmi Áron 3.b, Mohácsi Marcell 4.c, Csajtai Simon 4.a, Laczkó Domonkos 4.a, Török Vince 4.b, Mezei Ábrahám 4.a, Dászkál Benedek 4.a, Kútvölgyi Levente 4.d
A csapat legjobbja: Polgár Zsófia 4.a

Kerületi labdarúgó bajnokság (IV. korcsoport)
2017.01.17.

II. helyezés: Durucz Gergő 8.a, Kocsis Márk 8.a, Kiss Vitéz 8.b, Juhász Gergely 8.b, Cardinael Jan 7.a, Márton Ádám 7.a, Kosik Ágost 7.a, Schumayer Márton 7.b

Kerületi labdarúgó verseny (IV. korcsoport)
2016.12.08.

II. helyezés: Durucz Gergő 8.a, Kocsis Márk 8.a, Kiss Vitéz 8.b, Juhász Gergely 8.b, Cardinael Jan 7.a, Márton Ádám 7.a, Kosik Ágost 7.a, Schumayer Márton 7.b

Kerületi kosárlabda bajnokság (IV. korcsoport)
2016.11.22.

III. helyezés: Bakos Balázs 7.a, Garass Fábián 8.b, Juhász Gergely 8 b, Kiss Vitéz 8.b, Lerner Bálint 8.a, Lerner Márton 7.b, Márton Ádám 7.a, Orbán Balázs 6.b, Schuszter Máté 6.b, Szabó Barnabás 7.b

Kerületi mezei futás - egyéni verseny (I., IV. korcsoport)
2016.10.18.

I. helyezés: Gémes Blanka 2.c, Varga Zénó 3.c, Hosszú Zétény 8.b
II. helyezés: Nyerges Zsófia 2.c

Kerületi mezei futás - csapatverseny (I., III. korcsoport)
2016.10.18.

I. helyezés: Gémes Blanka 2.c, Mihálka Anna 2.c, Nyerges Zsófia, 2.c, Vörös Panna 3.c, Gloviczky Botond 2.c, Jánossa Márton 2.c, Szabó Márton 3.a, Varga Zénó 3.c
II. helyezés: Kovács Luca 5.a, Mihálka Zsófia 7.b, Soós Anna Petra 6.d, Vörös Luca 6.a
III. helyezés: Kismartoni Kálmán 2.a, Kolozsi Márton 2.c, Rabata Bence 2.c, Mészáros Boldizsár 2.a

Kerületi úszóverseny - egyéni, mellúszás (II. korcsoport)
2016.10.15.

II. helyezés: Török Vince 4.b

Kerületi úszóverseny - csapatverseny (II. korcsoport)
2016.10.15.

III. helyezés: Damsits Réka 3.b, Hernádvölgyi Dalma 4.a, Jankó Virág 3.a, Jánossa Bence 4.c, Mezei Eszfír 3.a, Mocsári Botond 3.a, Szántó Csenge 3.a, Szloszjár Donát 4.c, Török Vince 4.b, Varga Zénó 3.c

Kerületi váltóbajnokság - csapatverseny (I., II., III., IV. korcsoport)
2016.09.13.

I. helyezés: Farkas Johanna 2.c, Gémes Blanka 2.c, Mihálka Anna 2.c, Nyerges Zsófia 2.c, Ágh Endre 4.b, Gémes Áron 3.c, Grosch Dániel 4.b, Mezei Ábrahám 4.a, Jánossa Márton 2.c, Gloviczky Botond 2.c, Erdős Zoltán 3.c, Rácz Márton 3.a
II. helyezés: Juhász Gergely 8.b, Kiss Vitéz 8.b, Kosik Ágost 7.a, Schumayer Márton 7.b, Dobos Virág 3.a, Kengyel Zsófia 4.c, Kurimay Szofi 3.b, Machács Léda 4.c,
III. helyezés: Balázs Vince 6.a, Orbán Balázs 6.b, Schuszter Máté 6.b, Vajda János 7.b

Kerületi pályabajnokság
2018.04.24.

300 m futás
III. helyezés: Vajda János 8.b
Távolugrás
I. helyezés: Schumayer Márton 8.b

Kerületi mezei futóverseny
2018.04.18.

Egyéni
I. helyezés: Gémes Blanka 3.c
II. helyezés: Mihálka Anna 3.c, Machács Léda 5.c
III. helyezés: Schuszter Lelle 5.b, Vajda János 8.b
Csapat
I. helyezés: Vörös Panna 4.b, Bognár Anna 3.c, Machács Léda 5.c, Schuszter Lelle 5.b
II. helyezés: Gloviczky Botond 3.c, Jánossa Márton 3.c, Kőhalmi Áron 4.b, Török Vince 5.b
II. helyezés: Vajda János 8.b, Schumayer Márton 8.b, Cardinael Jan 8.a, Tóth Marcell 8.b

Szellemi olimpia (kerületi) vetélkedő
2018.04.13.

II. helyezés: Szép Sára 7.a, Gerlei Ferdinánd 7.a, Kőhalmi Olivér 7.b

Kerületi partizán bajnokság
2018.03.23.

II. helyezés: Dobos Zoltán 4.c, Gémes Áron 4.c, Ágh András 5.b, Kőhalmi Áron 4.b, Jánossa Márton 3.c, Török Vince 5.b, Jánossa Bence 5.c, Boros Villő 4.a, Szántó Csenge 4.a, Csipler Nóra 4.a, Nyerges Zsófia 3.c, Farkas Johanna 3.c, Damsits Réka 5.c

Kerületi floorball verseny
2018.03.06.

III. helyezés: Vészi-Hajdu Marcell 6.c, Mocsári Levente 6.c, Szatmári Marcell 6.a, Török Vince 5.b, Kenessey Botond 6.d, Katona Márton 6.d

Fitt leszel, ha itt leszel! (kerületi csapatverseny)
2018.02.17.

I. helyezés: Jánossal Bence 5.c, Török Vince 5.b, Kőhalmi Áron 4.b, Dobos Zoltán 4.c, Jánossal Márton 3.c, Simon Ábel 2.b, Vince Csoma 2.a, Gyimesi Marcell 3.c, Machács Léda 5.c, Kengyel Zsófia 5.c, Farkas Johanna 3.c, Nyerges Zsófia 3.c, Rabata Bence 3.c, Vörös Panna 4.b, Gémes Blanka 3.c, Mihálka Anna 3.c

Kerületi kosárlabda bajnokság
2018.02.06.

II. helyezés: Medovarszky Réka 5.a, Horváth Emma 6.a, Pintér-Kellner Szinta 7.c, Pintér-Kellner Gyöngy 5.c, Polgár Zsófia 5.a, Bendik Hanna 5.b, Polnauer Borbála 6.a, Nyerges Zsófia 3.c, Farkas Johanna 3.c, Szántó Csenge 4.a

Kerületi kosárlabda verseny
2018.01.30.

I. helyezés: Pintér-Kellner Szinta 7.c, Mohácsi Márton 5.c, Katona Márton 6.d, Vészi-Hajdu Marcell 6.c, Zalavári Barnabás 6.c, Mezei Ábrahám 5.a, Török Vince 5.b, Csajtai Simon 5.a, Dászkál Benedek 5.a, Szelei-Kis Zalán 5.a, Polgár Zsófia 5.a, Takács Bálint 5.a

Kerületi labdarúgó nyílt bajnokság
2018.01.16.

I. helyezés: Bálint Olivér 2.a, Ferenczi Ábris 2.a, Ferenczy András 2.c, Gyimesi Marcell 3.c, Gyulai Gábor 3., Horváth-Gergely Vilmos 1.a, Kelemen Attila 1.a, Mohácsi Mihály 2.c, Saly Sebestyén 2.c, Virág Fülöp 2.c

Kerületi kosárlabda bajnokság
2017.12.12.

II. helyezés: Keszei Kira 8.b, Kiss Alexa 7.a, Kiss Hanga 8.b, Lovass Orsolya 8.b, Pintér-Kellner Szinta 7.c, Polgár Zsófia 5.a, Pólya Virág 7.a, Wéber Alexandra 7.a,

MATSZ Budapest-Vidéki bajnokság (Magyar Torna Szövetség szervezése)
2017

Országos bajnoki cím: Herczegh Ágnes 4.a

Kerületi váltóbajnokság
2017.10.10.

I. helyezés: (I. kcs.) Bánfy Hanna 3.b, Mihálka Anna 3.c, Gémes Blanka 3.c, Trimmel Fruzsina 2.a, (II. kcs.) Machács Léda 5.c, Kengyel Zsófia 5.c, Nyerges Zsófia 3.c, Vörös Panna 4.b
III. helyezés: Török Vince 5.b, Erős Gusztáv 5.c, Jánossa Bence 5.c, Jánossa Márton 3.c

Kerületi úszóverseny
2017.10.14.

Gyorsúszás
I. helyezés: Damsits Réka 5.c
II. helyezés: Gloviczky Botond 3.c
Hátúszás
II. helyezés: Gloviczky Botond 3.c
III. helyezés: Varga Zénó 4.c
Mellúszás
II. helyezés: Jánossa Bence 5.c
III. helyezés: Beke Róbert 4.a
Váltóúszás
III. helyezés: Szántó Csenge 4.a, Dedinszky Nóra 3.c, Csipler Nóra 4.a, Bodor Janka 5.a, Damsits Réka 5.c, Szloszjár Donát 5.c, Jánossa Márton 3.c, Varga Zénó 4.c, Jánossa Bence 5.c, Gloviczky Botond 3.c

Kerületi röplabda bajnokság
2019.05.28.

I. helyezés: Vajda Velmira 6.b, Sivák Laura 6.b, Nagy Alexandra 6.a, Fehér Imola 6.c, Damsits Réka 6.c, Lippi Chiara 6.c, Dobos Perta 7.a, Vincze Paula 5.b, Tóth Lenke 5.b

Kerületi szellemi Olimpia (csapatverseny)
2019.03.29.

II. helyezés: Szántó Csenge 5.a, Damsits Réka 6.c, Machács Léda 6.c ,Steixner Zsófia 6.c (III. korcsoport)
Pólya Virág 8.a, Kőhalmi Olivér 8.b, Barankai Márton 8.b, Balázs Vince 8.a (IV. korcsoport)

Kerületi kosárlabda bajnokság
2019.02.12.

II. helyzés: Ágh Endre 6.b, Török Vince 6.b, Kohut Vince 6.b, Mezei Ábris 6.a, Dászkál Benedek 6.a, Laczkó Domonkos 6.a, Laczkó Balázs 6.a, Szelei-Kis Zalán 6.a, Winkler Marcell 6.b, Csajtai Simon 6.a, Kőhalmi Áron 5.b, Polgár Zsófia 6.a, Takács Bálint 6.a, Nagy Milán 5.b, Horváth-Gergely Artúr 5.b

Fitt leszel, ha itt leszel! kerületi csapatverseny
2019.02.09.

I. helyezés: Farkas Johanna 4.c, Gáva Johanna 2.a, Gellért András 2.a, Gémes Blanka 4.c, Gloviczky Botond 4.c, Horváth-Gergely Vilmos 2.a, Jánossa Márton 4.c, Kelemen Attila Szabolcs 2.a, Machács Nóra 2.b, Mihálka Anna 4. c, Molnár Ambrus 3.a, Morvai-Lovász Lola 2.b, Néder Brúnó 3.b, Nyerges Zsófia 4.c, Rabata Bence 4.c, Szántó Csenge 5.a, Virágvölgyi Flóra 4.b

Kerületi Partizán Bajnokság (csapatverseny)
2019.02.04.

III. helyezés: Boros Lilla Lotti 4.a, Farkas Johanna 4.c, Gémes Blanka 4.c, Mihálka Anna 4.c, Nyerges Zsófia 4.c, Glovitzky Botond 4.c, Jánossa Márton 4.c, Kolozsi Márton 4.c, Rabata Bence 4.c, Vészi-Hajdu Ádám 4.c

Kerületi kosárlabda bajnokság
2019.01.15.

II. helyezés: Szántó Csenge 5.a, Nagy Alexandra 6.a, Polgár Zsófia 6.a, Heigl Boglárka 6.b, Kiss Ágnes 6.b, Korda Blanka 6.b, Schuszter Lelle 6.b, Sivák Laura 6.b, Vajda Velmira 6.b, Nagy Karolina 6.c, Vámos Emma 5.c

Kerületi kosárlabda verseny
2018.12.11.

II. helyezés: Orbán Balázs 8.b, Tóth Kristóf 8.a, Németi Bence 8.c, Gerlei Ferdinánd 8.a, Kaltenecker Kristóf 8.b, Pintér-Kellner Szinta 8.c, Szabó Domonkos 7.b, Katona Márton 7.b, Zalavári Barnabás 7.c, Molnár Botond 7.c, Szakács Márton 7.c

Kerületi úszóbajnokság
2018.11.01.

Váltóúszás
I. helyezés: Gloviczky Botond 4.c, Takáts Mátyás 4.a, Szloszjár Iván 4.a, Virág Benjámin 4.c, Bartos Bence 3.b, Benyó Júlia 5.a, Szántó Csenge 5.a, Bogdán Szilvia 4.c, Deák -Molnár Dóra 3.b, Nagy Júlia 4.b
Gyorsúszás
I. helyezés: Benyó Júlia 5.a, Gloviczky Botond 4.c
III. helyezés: Takáts Mátyás 4.a
Hátúszás
I. helyezés: Gloviczky Botond 4.c
III. helyezés: Takáts Mátyás 4.a
IV. helyezés: Szloszjár Iván 4.a
Mellúszás
I. helyezés: Benyó Júlia 5.a

Kerületi váltóbajnokság
2018.10.10.

I. helyezés: Gémes Blanka, Farkas Johanna, Mihálka Anna, Nyerges Zsófia (4.c oszt.)
II. helyezés: Svasznek Kata 2.c, Mohai-Lovász Lola 2.b, Gáva Johanna 2.a, Lánczos Marion 2.a, Gloviczky Botond 4.c, Jánossa Bence 4.c, Rabata Máté 4.c, Kismartoni Kálmán 4.a
III. helyezés: Machács Léda 6.c, Kengyel Zsófia 6.c, Simon Laura 6.a, Dobos Petra 7.a, Nyúzó Dóra 8.a, Vörös Luca 8.a, Polgár Szofi 8.b, Varga Lili 8.b
V. helyezés: Gellért András 2.a, Kis-Wimmer Márk 2.a, Horváth-Gergely Vilmos 2.a, Simon Ábel 3.b

Kerületi Mezei Futóbajnokság
2018.09.26.

Egyéni
I. helyezés: Gémes Blanka 4.c
Csapat
I. helyezés: Gémes Blanka 4.c, Mihálka Anna 4.c, Nyerges Zsófia 4. c, Vörös Panna 5.b;
Gloviczky Botond 4.c, Jánossa Márton 4.c, Rabata Bence 4.c, Kismartoni Kálmán 4.a
II. helyezés: Machács Léda 6.c, Gyányi Réka 6.c, Schuszter Lelle 6.b, Heigl Boglárka 6.b;
Corvin-Szabó Máté 2.c, Horváth-Gergely Vilmos 2.a, Pados Olivér 2.b, Simon Ábel 3.b
III. helyezés: Török Vince 6.b, Laczkó Domonkos, 6.a, Szloszjár Donát 6.c, Kőhalmi Áron 5.b