2020

Feltöltés alatt ...

2019

Gurdon Józsefné, tanár - A Pedagógia Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Gyimes Bernadett, tanító - Lorántffy Zsuzsánna emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Horváth Ildikó, tanár - A Pedagógia Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Kolláth Erzsébet, tanító - Lorántffy Zsuzsánna emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Dr. Lénárd András, tanító - A Pedagógia Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Major Szilvia, iskolatitkár - Rektori Dicséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Nagy Isván Zsolt, karbantartó - Dicsérő Oklevél (ELTE Köznevelési Bizottság)

Szepesi Judit, tanár - Lorántffy Zsuzsánna emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Széles Katalin, tanár - A Pedagógia Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Szénási Anna, tanító - Lorántffy Zsuzsánna emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Török Zoltán, karbantartó - Dicsérő Oklevél (ELTE Köznevelési Bizottság)

2018

Fürész Mária, gazdasági ügyintéző - Kancellári Dicséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Isépy Mária, tanító - A Pedagógiai Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Józsa Ildikó, igazgatóhelyettes - Pro Universitate Emlékérem (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Kiss Zoltán, rendszergazda - Dicsérő Oklevél (ELTE Köznevelési Bizottság)

Konrád Ágnes, tanító - Lorántffy Zsuzsanna-díj (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Menich Ágnes, pedagógiai asszisztens - Dicsérő Oklevél (ELTE Köznevelési Bizottság) 

Szántó Szilárd, tanár - A Pedagógiai Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Szepesi Judit, tanár - Németh László-díj (Emberi Erőforrások Minisztériuma)

Varga Gábor, tanár - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

Varga Katalin, iskolatitkár - Rektori Dícséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Vargáné Rácz Katalin - A Pedagógiai Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

Vész László, tanár - A Pedagógiai Mestere (ELTE Köznevelési Bizottság)

2017

Fejesné Bacsa Dóra, tanár - Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Tanári fődíjának nyertese

Horváth Ildikó, tanár - Bálványos Huba Vizuális Nevelési Díj (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

Kolláth Erzsébet, tanító - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

Süle Ilona, igazgatóhelyettes - A Pedagógiai Mestere díj (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Süle Ilona, igazgatóhelyettes - Trefort Ágoston Emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

2016

Kardos Istvánné, tanító - Trefort Ágoston Emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Mihalovics Csilla, tanár - Trefort Ágoston Emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Raksányi Árpád, gondnok - Kancellári Dicséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Tóth László, tanár - Trefort Ágoston Emléklap (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

2015

Szepesi Judit, tanár - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

2014

Major Szilvia, iskolatitkár - Rektori Dicséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Pappné Takács Tünde, tanár - Rektori Dicséret (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

2013

Süle Ilona, igazgatóhelyettes - Németh László-díj (Emberi Erőforrások Minisztériuma)

Szénási Anna, tanító - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

2011

Csahóczi Erzsébet, tanár - „ERICSSON a matematika és fizika népszerűsítéséért” (MATFUND Középiskolai Matematikai és Fizikai Alapítvány)

Józsa Ildikó, tanító - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

Konrád Ágnes, tanító - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

2010

Mihalovics Csilla, tanár - Kiváló Szakvezető kitüntetés (ELTE Tanító- és Óvóképző Kar)

2009

Konrád Ágnes, tanító - Beke Manó Emlékdíj (Bolyai Matematikai Társulat)

2008

Mesterházy Ferenc, tanár - Aranykatedra Emlékplakett (Oktatási és Kulturális Minisztérium)

2001

Csahóczi Erzsébet, tanár - Aranykatedra Emlékplakett (Oktatási és Kulturális Minisztérium)

2019/2020. tanév


Kerületi kosárlabda bajnokság
2020.02.12.

III. helyezés: Borsody Zsombor 4.c, Saly Sebestyén 4.c, Török Soma 4.a, Schuszter Vince 4.a, Mohácsi Mihály 4.c, May Péter 4.a, Rátkai Regő 4.a, Gray Edgárd 4.a, Fehér Abigél 4.c, Surányi Róza 4.a, Visontai Mila 4.c, Mihálka Anna 5.c
Felkészítő tanár: Farkas László

2019/2020. évi Magyar Gyorskorcsolya Kupa (országos)
2020.02.02.

I. helyezés: Corvin-Szabó Máté 3.c
Felkészítő: Telegdi Attila

Hegyvidéki Zárt Úszóbajnokság (kerületi)
2019.11.30.

Váltó úszás (II. korcsoport, csapat)

III. helyezés: Deák-Molnár Dóra 4.b, Visontai Mila 4.c, Benn Szonja 3.c, Jáffalvy Zsófia 3.c,Zipernovszky Klára 4.c, Bán Aurél 3.c, Rabata Máté 3.c, Molnár Ambrus 4.a, Néder Brúnó 4.b, Saly Sebestyén 4.c
Felkészítő tanárok: testnevelők

Mezei futóverseny (kerületi)
2019.09.17.

I. korcsoport (csapat)

I. helyezés: Kis-Wimmer Márk 3.a, Zafír András 3.b, Holczer Daniel 2.c, Zafír Ádám 3.b
Felkészítő tanárok: Nyergesné Majer Zsófia, Farkas László, Szántó Szilárd

II. korcsoport (csapat)
I. helyezés: Gémes Blanka 5.c, Gáspár Melinda 4.c, Huszár Emma 4.c, Farkas Dóra 4.b
Felkészítő tanárok: Wappler Katalin, Nyergesné Majer Zsófia, Szántó Szilárd

I. korcsoport (egyéni)
III. helyezés: Kis-Wimmer Márk 3.b
Felkészítő tanár: Farkas László

II. korcsoport (egyéni)
I. helyezés: Bartos Bence 4.b, Ferenczi András 4.c, Takáts Mátyás 5.a, Pados Olivér 3.b
Felkészítő tanárok: Wappler Katalin, Nagy Attila, Szántó Szilárd
I. helyezés: Bartos Bence 4.b
Felkészítő tanár: Wappler Katalin
I. helyezés: Gémes Blanka 5.c
Felkészítő tanár: Wappler Katalin

 

2018/2019. tanév

2017/2018. tanév

2016/2017. tanév

2015/2016. tanév

Szatmári András - világbajnok kardvívó 2017

Budapesten született és apja példáját követve lett a Vasas SC kardvívója. Első edzője Gerevich György volt. A 2010. évi nyári ifjúsági olimpiai játékokon a 16 között esett ki. 2012-ben junior Európa-bajnok lett és az U23-as korosztályban is ő lett a kontinens legjobbja. A 2013-as junior világbajnokságon Porečban ezüstérmet szerzett. 
A 2013-as világbajnokságon a negyeddöntőben a későbbi ezüstérmes orosz Nyikolaj Kovaljev győzte le. A 2014-es világbajnokságon tagja volt a bronzérmes kardcsapatnak. A 2017-es lipcsei világbajnokságon kard egyéniben világbajnok lett, a döntőben a koreai Gu Bon Gilt legyőzve, Nébald György 1990-es sikerét követően Magyarország első egyéni világbajnok kardozójává válva.

A Tajvanban rendezett Universiadén kard egyéniben újabb aranyérmet nyert.

Díjai, elismerései
• Az év magyar egyetemi sportolója (2017)
• Az év magyar vívója (2017)

 szatmari andras
Az aranyérmes Szatmári András
Forrás: MTI/EPA/Filip Singer

 
 

Telegdy Ádám úszó

telegdy adam  A 2016-os úszó-Európa-bajnokságon 200 méter háton nyolcadik lett a selejtezőben, de harmadik magyarként kiesett. 100 méter háton a szétúszásban kiesett és 18. lett.
200 méter gyorson a 28., 50 méter pillangón a 62. helyen végzett. A 4 × 200 méteres gyorsváltóval hetedik volt. 2016 júniusában olimpiai szintet úszott 200 méter háton.
A 2016-os riói olimpián 200 méter háton 19. helyen zárt. A 2017-es budapesti világbajnokságon 200 méteres hátúszásban a 9. helyen végzett, a 4 × 200 méteres gyorsváltó tagjaként 10. helyen zárt. 


Szegedi Kata

Szegedi Kata a feltörekvő fiatal magyar tervezők egyik legismertebb személyisége. 2009-ben végzett a KREA-n, de már előtte kitűnt tehetségével. 2009-ben megnyerte az Év divattervezője címet. Kata szemei előtt a nagyvárosi, magabiztos, független, egyediségére büszke nő áll, amikor innovatív, modern ruháit tervezi, a nő, aki a mindennapjaiban is az eredetiség kifejezésére törekszik. A kontrasztok iránti szerelme átjárja munkáját, sokat kísérletezik a vonalakkal, formákkal, anyagokkal és színekkel. Ez a játékos attitűd a 21. századi nőies “power-woman” személyiségét adja vissza.
Látogatásának képeiből néhányat itt megtekinthetnek.


2017 11 16 SzK1


2017 11 16 SzK2


Gyimes Zsófia

Gyimes Zsófia a KRA NB1-es női röplabda csapatának volt játékosa.
A korosztályos röplabda Budapest Válogatott és a Magyar Ifjúsági Válogatott volt tagja.
2014-ben elnyerte a Magyar Röplabda Szövetség által az év Legjobb Junior Játékosa címet. 2012-ben és 2014-ben Olaszországban, a Bear Wool Volley játékokon megszerezte az MVP, azaz a  torna Legjobb Röplabda Játékosa címet.
Jelenleg a K-State University (USA) ösztöndíjas hallgatója.

gyimes zsofi 1

gyimes zsofi 2


Gárdonyi Csilla - Európa-bajnoki ezüstérmes

Gardonyi Csilla ezust

Európa-bajnok a serdülő lány váltónk!
Hajnal Dorottya, Gárdonyi Csilla, Szuromi Hanga. Végig vezetve nyert a magyar csapat az Ifjúsági Európa-bajnokságon.
Az „Ezüst futócipőt” Gárdonyi Csilla kapta.
Budapest Tájfutója díj: N -16: Gárdonyi Csilla, MOM, edzője: Kisvölcsey Ákos

Gardonyi Csilla

 

Dr. Toldi Gergely - Junior Prima Díj 2015

dr toldi gergely junior prima dij 2015 1

dr toldi gergely junior prima dij 2015 2


Horváth Dániel

- Breaking the Wall of Education című angol nyelvű előadását ITT tekintheti meg.
  Dani iskolánkban kezdte az angol nyelv tanulását.
- 50 Tehetséges magyar fiatal 2015.
- Hosszan eltartható zöldségfelvágottal dönthetnek falat a magyarok Berlinben

HorvathDanielLa

HorvathDanielBerlin

2019/2020. tanév

Jókai Klub - Történelmi vetélkedő (kerületi csapatverseny)
2019.11.18.

III. helyezés: Kenéz András 7.a, Péczely Márton 7.a, Massányi Zoárd 7.a
Felkészítő tanár: Halász Judit

Bolyai Matematikai Csapartverseny - körzeti (Közép-Buda)
2019.10.25.

V. helyezés: Matek kukacok, 3.b csapata: Fábián Dániel, Hajdu Botond, Zafír Ádám, Zafír András
Felkészítő tanár: Sztankovics Zsuzsanna

Bolyai Matematika Csapatverseny (kerületi)
2019.10.25.

III. helyezés: Összetartó matekosok, 3.c csapata: Bognár Kincső, Böröczky Ábel, Farkas Dániel, Szakács Réka Sára
Felkészítő tanár: Párkányi Zsuzsanna

„Ketten írtuk” meseíró pályázat (Ugocsa utcai Könyvtár)
2019.10.12.

I. helyezés: Bogdán Szilvia 5.c, Fejes Fanni 5.c, Gentisher Vilmos 6.a, Katona Míra 6.a Asperján Márton 7.b, Pataki Anna Maja 8./b
II. helyezés: Kövér Balázs 5.a, Piller Zsófia 5.a, Képes Liza 6.a, Zaka Zoltán 6.a, Sivák Laura 7.b,
Miklósi Kriszti, Riesz Júlia 8.b
III. helyezés: Lippi Lavinia 8.b
Különdíj: Kelemen Enikő 5.a, Dávid Noa 6.a
Felkészítő tanárok: Fejesné Bacsa Dóra, Tátrai Ildikó

Bolyai Matematika Csapatverseny (megyei)
2019.10.11.

II. helyezés: (4-es szorzó, 4.a csapata) Csipler Julianna, Markovits Anna, Rátkai Regő, Vajda-Kiss Emma
Felkészítő tanár: Lovas Julianna

"Holdra szállás 50. évfordulója" - ELTE pályázat (országos)
2019.09.27.

III. helyezés: Réz Anna Lili 6.b

"Ketten írtuk-illusztráltuk" kerületi pályázat - illusztráció kategória
2019.09.10.

I. helyezés: Benyó Dorottya 2.b, Bognár Kincső 3.c, Jánváry Zsombor 5.b, Herdinánd Réka 6.c, Papp Dorka 7.a
II. helyezés: Benedek Babett 2.b, Kun Vilmos 4.c, Györki Fruzsina 5.b, Liegner Nándor 6.b, Szalkai Panna 7.a
III. helyezés: Bendik Jázmin 2.b, Fehér Abigél 4.c, Dekovics Ábel 5.a, May Júlia 6.b, Herkely Panni 7.a
Különdíj: Pereszunykó Viktória 5.b, Nagy Karolina 7.c
Felkészítő tanár: Horváth Ildikó

 

2018/2019. tanév

2017/2018. tanév

2016/2017. tanév

2015/2016. tanév 

2014/2015. tanév

2013/2014. tanév

2012/2013. tanév

2011/2012. tanév

2010/2011. tanév

2009/2010. tanév

2008/2009. tanév

2007/2008. tanév